Ogłoszenia parafialne 26-06-2022

• Trwamy w okresie zwykłym w Liturgii; czcimy Najświętsze Serce Jezusa – do końca czerwca 5 minut przed każdą Mszą św., a potem – w 1.piątki miesiąca.

• We wtorek (28.06.2022) po Mszy zapraszam do Gościńca Biskupiańskiego na spotkanie imieninowe z Proboszczem: Rady Parafialne, Caritas, Żywy i Nieustający Różaniec, Margaretki, Sołtysów, Biskupian, obsługę kościoła i chętnych parafian.

• W środę (29.06.2022)uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła; o 18.00 – Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; 18.30 – Msza św.; w tym dniu zbierzemy ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

• W 1.piątek miesiąca (01.07.2022)nie ma obchodu chorych; od 16.00 – spowiedź; o 17.10 – nabożeństwo z Komunią św.; dla pozostałych nabożeństwo do NSPJ przed Najświętszym Sakramentem – po Mszy św.

• W 1.sobotę miesiąca (02.07.2022) o 18.00 – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP – Matka Boża bardzo o nie prosi!

• W 1.niedzielę miesiąca (03.07.2022) od 8.30 i od 10.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu; dodatkowo o 14.00Msza św.

• Wielkie DZIĘKUJĘ za uporządkowanie kościoła i terenu po Oktawie Bożego Ciała mówię parafianom z Domachowa z numerów 62, 61, 59 i 58; przyszłość Waszych rodzin zawierzam dobremu Bogu i Jego nieprzebranej łaskawości! W tym tygodniu przyjdą z Domachowa mieszkańcy numerów: 56, 55, 54 i 53.

• Biskupiański Zespół Folklorystyczny „Z Domachowa i Okolic” serdecznie ZAPRASZA w swoje szeregi! Chciejmy wspólnie zachować skarb biskupińskiego dziedzictwa! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie w Biskupiańskim Gościńcu 06 lipca 2022 o 19.00!

• Biskupiański Zespół Folklorystyczny „Z Domachowa i Okolic” przygotowuje się do uroczystości podwójnego Jubileuszu: 90.lecia powstania i 50.lecia reaktywowania Zespołu; uroczystości rozpoczną się 23.07.2022 w Domachowie Mszą świętą w kościele o 15.30, a kontynuowane będą w parku przy kościele. Zapraszamy wszystkich!

• Gorąco DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego obchodu Oktawy Bożego Ciała i uroczystości NSPJ: za przystrojenie domostw i Gościńca, Starej Krobi za wytrwałą obsługę procesji, poszczególnym wioskom za dzierżenie baldachimu, asystę i ofiary błagalne, obsłudze kościoła, dzieciom i ich eskorcie, ministrantom, Żywemu i Nieustającemu Różańcowi, mieszkańcom Ziółkowa za obcięcie gałęzi przy drodze procesyjnej wokół kościoła i za zbudowanie ołtarzy; dziękuję za podarowane do kościoła kwiaty; i na koniec – wielka wdzięczność wszystkim za sprawne uporządkowanie dekoracji i ołtarzy przy kościele – niech Bóg wynagrodzi wszelki trud i troskę swoją niewyczerpalną łaską i błogosławieństwem!

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428