Ogłoszenia parafialne 03-07-2022

• Trwamy w okresie zwykłym w Liturgii, w czasie wakacji i żniw; nie zapominajmy, że Bóg zawsze nam towarzyszy chce nam błogosławić! Nie zapominajmy o Nim!

• Dziś (03.07.2022) 1.niedziela miesiąca od 8.30 i od 10.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu; dodatkowo o 14.00Msza św.

• W niedzielę za tydzień (10.07.2022) po Mszy św. o 11.30 rozpocznie się XII FESTYN ARCHANIELSKI; w programie m.in. piknik rodzinny, występy Biskupian i Orkiestry Mayera, dmuchańce dla dzieci, stoiska, DJ. SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAM! Panie z Domachowa są proszone o przynoszenie swoich wypieków do Gościńca od godziny 8.30.

• Wyrażam wielką WDZIĘCZNOŚĆ za piękne przygotowanie kościoła i dużego terenu parafialnego do świętowania niedzieli. Tym razem podziękowanie kieruję do parafian z Domachowa, z numerów 56, 55, 54 i 53; radujcie się w Waszych Rodzinach letnim czasem pod osłoną Bożej Opatrzności! W tym tygodniu przyjdą z Domachowa mieszkańcy numerów: 52, 51, 50, 49 i 24.

• Grupie florystycznej DZIĘKUJĘ za zdwojony trud w okresie upałów; udaje im się utrzymać wspaniały poziom wystroju świątyni, co budzi podziw wielu odwiedzających i wdzięczność parafian, którym w przytulnym kościele lepiej się modli – Bóg zapłać!

• Biskupiański Zespół Folklorystyczny „Z Domachowa i Okolic” serdecznie ZAPRASZA w swoje szeregi! Chciejmy wspólnie zachować skarb biskupińskiego dziedzictwa! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie zapoznawcze i informacyjne w Biskupiańskim Gościńcu już w najbliższą środę (06 lipca 2022) o 19.00!

• Biskupiański Zespół Folklorystyczny „Z Domachowa i Okolic” przygotowuje się do uroczystości podwójnego Jubileuszu: 90.lecia powstania i 50.lecia reaktywowania Zespołu; uroczystości rozpoczną się 23.07.2022 w Domachowie Mszą świętą w kościele o 15.30, a kontynuowane będą w parku przy kościele. Zapraszamy wszystkich!

• W miniony wtorek odbyło się w Gościńcu Biskupiańskim spotkanie imieninowe z Proboszczem; z całego serca wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy się włączyli w przygotowanie tych niezapomnianych chwil – w tym roku szczególnie Żywemu Różańcowi i Przewodniczącej Rady Duszpasterskiej, Ewie Dułacz za synchronizację działań; dziękuję wszystkim paniom, które upiekły pyszne ciasta i tym, które przygotowały kawę i zapewniły sprawną obsługę; dziękuję za wesoły poemat, który scharakteryzował całą parafię w przekroju i wywołał wiele radości; ucieszyła mnie obecność Rodziny księdza kanonika Jana Tecława, cioci Danusi, konserwatorów z Krakowa, wszystkich Sołtysów, licznych Biskupian w uroczystych strojach, a także sporej grupy parafian z Rad Parafialnych, Caritas, Żywego i Nieustającego Różańca, Margaretek, obsługi kościoła i innych życzliwych. Wszystkim dziękuję za odczucie wspólnoty i wzruszenie. Przy tej okazji DZIĘKUJĘ z całego serca za wszystkie dobre życzenia i różne dary, które są dowodem życzliwości i przywiązania. Wszystkich obejmuję wdzięczną modlitwą za dobrodziejów. Składam szczere: Bóg zapłać!

• UWAGA, zainteresowani służbą w Wojsku Polskim! W gablocie zostały wywieszone plakaty z podstawowymi informacjami i sposobami kontaktu.

• KATECHEZA DLA NARZECZONYCH (inaczej: Kurs przedmałżeński) odbędzie się w parafii farnej w Gostyniu od 25 do 30.07.2022 – w sali Domu Katechetycznego o 19.00 – nie ma wcześniejszych zapisów.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428