Intencje mszalne

NIEDZIELA(14.10.2018) 2.niedziela miesiąca / XVIII DZIEŃ PAPIESKI / KREMÓWKI PAPIESKIE

– 8.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

–  9.00 –MSZA MŁODZIEŻY

–  Za zmarłych: Jadwigę (w 16.r.śm)i Jana (w 13.r.śm)ROSIŃSKICH, Stanisławę i Jana ROSIŃSKICH, Juliannę, Jana WOJCIECHOWSKICH, Mariannę KRUK, zmarłych z rodziny Rosińskich i Wojciechowskich

–  KREMÓWKI  PAPIESKIE

– 10.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

–  11.00 – Za zmarłych: Józefa (w 6.r.śm), Joannę i Józefa POSPIECHÓW, Mariannę i Michała KRYSTKOWIAKÓW, Genowefę PILARSKĄ, Michalinę POLASZEK oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny

 –  KREMÓWKI PAPIESKIE

PONIEDZIAŁEK(15.10.2018) Wspomnienie św. Teresy od Jezusa

17.30RÓŻANIEC młodzieży i dzieci

18.25RÓŻANIEC  (prowadzi Stara Krobia)

– 18.30 – Za zmarłych: Franciszka (w 43.r.śm), Rozalię, Jana, Stefana MAJEWSKICH, Teresę, Bernarda TACIAKÓW, Irenę POPIELAS

WTOREK(16.10.2018)  –  40.rocznica wybory Karola Wojtyły na Papieża/ KREMÓWKI PAPIESKIE /Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

17.30RÓŻANIEC młodzieży i dzieci

18.25RÓŻANIEC  (prowadzi Rębowo)

– 18.30 – Za zmarłych: Helenę NIEDZIELĘ (w 19.r.śm), Stanisławę, Stanisława, Jadwigę, Jana WOJCIECHOWSKICH, Jadwigę, Jana BACHOSZÓW i zmarłych z rodziny

–  Nabożeństwo Michałowe

  • RÓŻANIEC za śp. Czesława MENDYKĘ
ŚRODA  (17.10.2018) Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

18.00RÓŻANIEC za misje i za rodziny / NOWENNA do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

– 18.30 – Za zmarłych: Jadwigę (w 25.r.śm)i Józefa BOGUSZÓW

RÓŻANIEC za śp. Czesława MENDYKĘ                                                                 

CZWARTEK(18.10.2018) Święto św.Łukasza, Ewangelisty

11.30RÓŻANIEC za śp. Czesława MENDYKĘ

12.00POGRZEB śp. Czesława MENDYKI

17.30RÓŻANIEC młodzieży i dzieci

18.25RÓŻANIEC  (prowadzą Krajewice)

– 18.30 – Za zmarłych: Teresę SMEKTAŁĘ, Aldonę JAMROŻY, Władysławę TURBAŃSKĄ, Jana CHUDEGO

Koronka do Miłosierdzia Bożego o powołania

KATECHEZA DOROSŁYCH 

PIĄTEK(19.10.2018)

18.25RÓŻANIEC  (prowadzi Ziółkowo)

– 18.30 – Msza zbiorowa za zmarłych:

Za śp. Józefa ANTKOWIAKA (od rodziny Białków z Sikorzyna)

Za śp. Józefa ANTKOWIAKA (od rodziny Szpurków)

Za śp. Czesława MENDYKĘ (od Hanny i Pawła Polowczyków z Rodziną)

Za śp. Czesława MENDYKĘ (od rodziny Mendyków z Domachowa)

Za śp. Roberta GÓRNEGO (od rodziny Koniecznych, Rosików i Jesiaków)

Za śp. Jadwigę ZIAJKĘ (od chrześniaka)

Za śp. Aleksandra SARBINOWSKIEGO (od bratanka Mirka z Żoną i Dziećmi oraz Sławka z Rodziną)

Za śp. Aleksandra SARBINOWSKIEGO (od rodziny Dorszów ze Strzelec Małych i rodziny Porzucków z Szelejewa)

Za śp. Józefa NOWAKA (od Urszuli i Franciszka Nowaków, Anny i Jana Nowaków ze Starej Krobi i Heleny, Stanisława Chudych z Rodziną z Teodozewa)

Za śp. Józefa NOWAKA (od Janusza Nowaka z Żoną i Dziećmi)

Za śp. Apolonię SARBINOWSKĄ (od rodziny Andrzejewskich z Krajewic)

Za śp. Apolonię SARBINOWSKĄ (od bratanicy Barbary z Rodziną)

SOBOTA(20.10.2018)   –   Wspomnienie św. Jana Kantego

16.30RÓŻANIEC

– 17.00 – Za zmarłych: Jerzego, Józefa, Jana, Władysława, Stanisławę, Agnieszkę JAKUBIAKÓW, Janinę, Aleksego, Stanisława i Stanisławę JERZYŃSKICH, Zofię BARTKOWIAK, Katarzynę i Stanisława KRYSIAKÓW, Damiana ŁOPIŃSKIEGO, Feliksa TOMCZAKA i zmarłych z rodziny Włodarczaków oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

– CHRZEST: Marii GOŚCIAŃSKIEJ

-CHRZEST: Antoniego GUZIAKA

-CHRZEST: Filipa WOJTKOWIAKA

-18.30RÓŻANIEC

19.00 –  Za zmarłych: Piotra DUDĘ, zmarłych z rodziny Sikorów, Łagódków i Henryka KĘDZIORĘ

NIEDZIELA(21.10.2018) –  3.niedziela miesiąca / ŚWIATOWA NIEDZIELA MISYJNA i Tydzień Misyjny

– 8.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

– 9.00 –  Za śp. Józefa NOWAKA (od Żony i syna Jarosława)  

– 10.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

– 11.00 – MSZA DZIECI

Za zmarłych: Władysława, Jana, Agnieszkę JAKUBIAKÓW, zmarłych z rodziny Jakubiaków, Jadwigę, Piotra KLUPSIÓW, Danutę LENARCZYK

PONIEDZIAŁEK(22.10.18) Wspomn. św. Jana Pawła II, Papieża

17.30RÓŻANIEC młodzieży i dzieci

18.25RÓŻANIEC  (prowadzi Domachowo)

– 18.30 – Za zmarłych: Stanisławę (w 8.r.śm), Helenę, Franciszka, Ryszarda BROSZÓW, Jana GLURĘ, Jadwigę, Antoniego, Leona KONARKOWSKICH i zmarłych z rodziny

  WTOREK(23.10.2018)

17.30RÓŻANIEC młodzieży i dzieci  

18.25RÓŻANIEC  (prowadzi Bodzewko)

 – 18.30 – W 60.rocznicę ślubu Marii i Bolesława: – z podziękowaniem za Bożą opiekę – prosząc o błogosławieństwo, potrzebne łaski i osłonę Bożej Opatrzności nad Jubilatami i całą Rodziną

–  Nabożeństwo Michałowe