Intencje mszalne

NIEDZIELA (10.11.2019) 2.niedziela miesiąca

– 8.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, misji, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

– 9.00 – Za śp. Zofię GUBAŃSKĄ (od siostry Janiny)

– 10.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, misji, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

– 11.00 – Za Parafian

PONIEDZIAŁEK (11.11.2019) NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI /

Wspomnienie św. Marcina

– 8.30 – Różaniec w int. Ojczyzny, misji, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki listopadowe

– 9.00 – Za śp. Zofię GUBAŃSKĄ (od siostry Janiny)

– 10.30 – Różaniec w int. Ojczyzny, misji, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki listopadowe

– 11.00 – Za śp. Aleksandra ANDRZEJCZAKA (w 1.r.śm) i o błogosławieństwo Boże w Rodzinie

WTOREK (12.11.2019) Wspomnienie św. Jozafata

– 18.30 – Za dusze w czyśćcu cierpiące i dzieci nienarodzone

Nabożeństwo Michałowe

ŚRODA (13.11.2019) Wspomnienie Pierwszych Męczenników Polski

18.00RÓŻANIEC za misje i za rodziny / NOWENNA do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

– 18.30 – Za zmarłych: Bolesława POTARZYCKIEGO (w 10.r.śm), Edwarda i Stanisława BANASZAKÓW, Konstancję SOBECKĄ i Mariannę WENDZONKĘ oraz dusze w czyśćcu cierpiące

CZWARTEK (14.11.2019)

– 18.30 – Za śp. Józefa BIERNATA (od Anny Mendyki z Rodziną i od rodziny Chudych z Posadowa)

Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy o

powołania przed Najświętszym Sakramentem

PIĄTEK (15.11.2019)

– 18.30 – Msza zbiorowa za zmarłych

Za śp. Józefa BIERNATA (od rodziny Chudych, Wolsztyniaków i Kaczorów)

Za śp. Józefa BIERNATA (od siostrzenicy Bogumiły z Rodziną)

Za śp. Stanisławę POLASZEK (od Zofii, Agnieszki, Krzysztofa Kowalików)

Za śp. Zofię GUBAŃSKĄ (od rodziny Pawlaków z Domachowa)

Za śp.Zofię GUBAŃSKĄ(od sąsiadów:Dominiki, Roberta Kuklów z Dziećmi i od Marii Glury)

Za śp. Krystynę WITCZAK (od Franciszka Bogusza z Rodziną)

Za śp. Krystynę WITCZAK (od rodziny Idczaków z Rębowa)

Za śp. Józefa BUSZA (od rodziny Kędziorów z Sułkowic)

Za śp. Józefa BUSZA (od szwagra Józefa z Rodziną)

Za śp. Zdzisława SZYMANKIEWICZA (od Kucharzy firmy Kraft-Heinz)

Za śp. Zdzisława SZYMANKIEWICZA (od kuzynek: Longiny i Henryki z Rodzinami)

Za śp. Annę KUBIAK (od Ewy i Jacka Dułaczów z Rodziną)

Za śp. Annę KUBIAK (od rodziny Łapawów i Niedzielów ze Starej Krobi)

Za śp. Jana KRYSTKOWIAKA (od rodziny Matuszyków z Krajewic)

Za śp. Jana KRYSTKOWIAKA (od rodziny Mikołajczaków i Wojtkowiaków)

SOBOTA (16.11.2019)

– 17.00 – Za zmarłych: Wacława (w 7.r.śm), Jadwigę, Pelagię i Wawrzyna MUSIELAKÓW, Franciszkę, Leonarda NAWROCKICH, Jana KOSTRZEWĘ, Józefę JAKUBOWSKĄ, Kazimierza MAJEWSKIEGO i wszystkich zmarłych z rodziny

CHRZEST: Amandy NOWAK

– 19.00 – Za śp. Halinę WOJNIAK i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA (17.11.2019) 3.niedziela miesiąca

– 8.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, misji, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

– 9.00 – Za śp. Mikołaja LITKOWSKIEGO (w 1.r.śm) oraz zmarłych z rodziny

– 10.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, misji, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

– 11.00 – MSZA DZIECI

Za śp. Krystynę WITCZAK (od Syna z Żoną i Wnukiem)

Spotkanie przed I Komunią św.

PONIEDZIAŁEK (18.11.2019) Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

– 18.30 – Za zmarłych: Antoninę, Antoniego (w 10.r.śm) i Edwarda TALAGÓW, Agnieszkę i Antoniego KOWALEWSKICH oraz Zbigniewa MICHALSKIEGO

WTOREK (19.11.2019)

– 18.30 – Za śp. Jadwigę BANASZAK (od szwagierki Stefanii z Rodziną)

Nabożeństwo Michałowe

ŚRODA (20.11.2019) Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

18.00RÓŻANIEC za misje i za rodziny / NOWENNA do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

– 18.30 – Za zmarłych: Józefę i Jana JANKOWIAKÓW, zmarłych z rodziny Jankowiaków i Konkiewiczów, Marię, Ignacego PAZOŁÓW

CZWARTEK (21.11.2019) Ofiarowanie NMP

– 18.30 – Za śp. Jadwigę BANASZAK (od rodziny Jankowiaków)

Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy o

powołania przed Najświętszym Sakramentem

KATECHEZA DOROSŁYCH

PIĄTEK (22.11.2019) Wspomnienie św. Cecylii

– 18.30 – Msza zbiorowa za zmarłych

Za śp. Zofię GUBAŃSKĄ (od rodziny Moderskich i Dolatów z Teodozewa)

Za zmarłych: Józefa(w 42.r.śm), Łucję i Mariana JARACZEWSKICH i zm. z rodziny

Za zmarłych: Jana (w 1.r.śm) i Urszulę BRZOZOWSKICH

Za śp. Krystynę WITCZAK (od chrześniaka Józefa z Rodziną)

Za śp. Krystynę WITCZAK (od sąsiadów Dudków)

Za śp. Józefa BUSZA (od sąsiadów: Jańczaków, Bugzelów i Jańczaków)

Za śp. Józefa BUSZA (od kuzynostwa: Franciszka, Jadwigi, Grzegorza, Haliny, Piotra z Rodzinami)

Za śp. Zdzisława SZYMANKIEWICZA (od hali produkcyjnej ZAKMI firmy Kraft-Heinz)

Za śp. Zdzisława SZYMANKIEWICZA (od kuzynów: Jacka i Tadeusza)

Za śp. Annę KUBIAK (od Anny Koniecznej z Rodziną ze Starej Krobi)

Za śp. Annę KUBIAK (od rodziny Błaszyków ze Starej Krobi)

Za śp. Jana KRYSTKOWIAKA (od rodziny Borowczyków z Ziółkowa)

Za śp. Jana KRYSTKOWIAKA (od rodziny Naskrentów)

Za śp. Józefa BIERNATA (od Barbary i Adama Zielińskich z Żychlewa)

Za śp. Józefa BIERNATA (od chrześniaka Zdzisława z Rodziną z Cichowa)

SOBOTA (23.11.2019) Wspomnienie św. Klemensa i św. Kolumbana

– 17.00 – Za śp. Annę Marię WILEŃSKĄ (od syna Piotra z Rodziną)

– 19.00 – Za śp. Kasię WOLSZTYNIAK (z okazji imienin)

NIEDZIELA (24.11.2019) Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla

Wszechświata

– 8.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, misji, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

– 9.00 – Za zmarłych: Józefa PRĘTKOWSKIEGO (w 12.r.śm), Zofię, Stanisława, Marię, Józefa NOWAKÓW, Mariannę, Michała KABAŁÓW, zmarłych z rodziny Mendyków, Prętkowskich i Nowaków

– 10.30 – Różaniec w intencji Ojczyzny, misji, trudnych spraw naszej parafii i Kościoła, za rodziny i za zmarłych / Wymienianki Roczne

– 11.00 – Za śp. Krystynę WITCZAK (od Wnuczek z Rodzinami)