Ogłoszenia parafialne 19-06-2022

  • Dzisiaj Niedziela w Oktawie Bożego Ciała (18/19.06.2022) – Msze o 9.00, 11.00 i 14.00; po Mszy św. o 11.00 – PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

  • W OKTAWIE BOŻEGO CIAŁA o 19.00 MSZE BŁAGALNE WIOSEK o dobre owocowanie wysiłków rolnych i wszelkiej pracy: w poniedziałek – Ziółkowo, we wtorek – Rębowo, w środę – Stara Krobia i w czwartek – Domachowo; na mszach składane są OFIARY BŁAGALNE, a po Mszach – PROCESJE EUCHARYSTYCZNE; w czwartek – święcenie wianków.

  • W piątek po Oktawie (24.06.2022) obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusapo Mszy św. o 19.00 weźmiemy udział w Procesji do dwóch ołtarzy; po Procesji – dzieci biorące udział w Procesjach otrzymają słodką nagrodę.

  • Msza na zakończenie roku szkolnego – w piątek o 8.00, a dla ośmioklasistów o 15.00.

  • Wyrażam wielką WDZIĘCZNOŚĆ za solidny dyżur w sprzątaniu świątyni i terenu od kościoła aż po cmentarz parafianom z Domachowa z numerów 67, 66, 64 i 63; upraszam Wam osłonę Opatrzności, zdrowie i błogosławieństwo Boże! W tym tygodniu przyjdą z Domachowa mieszkańcy numerów: 62, 61, 59 i 58.

  • W najbliższy wtorek (21.06.2022) po Mszy odbędzie się KATECHEZA DOROSŁYCHdla rodziców i chrzestnych planujących chrzest dziecka.

  • We wtorek za tydzień (28.06.2022) po Mszy zapraszam do Gościńca Biskupiańskiego na spotkanie imieninowe z Proboszczem: Rady Parafialne, Caritas, Żywy i Nieustający Różaniec, Margaretki, Sołtysów, Biskupian, obsługę kościoła i chętnych parafian.

  • Biskupiański Zespół Folklorystyczny „Z Domachowa i Okolic” serdecznie ZAPRASZA w swoje szeregi! Chciejmy wspólnie zachować skarb biskupińskiego dziedzictwa! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie w Biskupiańskim Gościńcu 06 lipca 2022 o 19.00!

  • Biskupiański Zespół Folklorystyczny „Z Domachowa i Okolic” przygotowuje się do uroczystości podwójnego Jubileuszu: 90.lecia powstania i 50.lecia reaktywowania Zespołu; uroczystości rozpoczną się 23.07.2022 w Domachowie Mszą świętą w kościele o 15.30, a kontynuowane będą w parku przy kościele. Zapraszamy wszystkich!

  • Z całego serca DZIĘKUJĘ wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego obchodu Bożego Ciała i Oktawy: Starej Krobi za obsługę procesji, Biskupianom za dzierżenie baldachimu, asystę i muzyczne prowadzenie śpiewu, orkiestrze Mayera, Strażakom i delegacjom ze sztandarami, dzieciom, ministrantom, obsłudze kościoła, Żywemu i Nieustającemu Różańcowi, budowniczym ołtarzy, tym, którzy zadbali o porządek na drodze i przystroili poszczególne odcinki trasy procesyjnej, tym, którzy zorganizowali zielone gałązki wzdłuż trasy, wszystkim, którzy przystroili i oflagowali swe domostwa i na koniec uczestnikom tej wspaniałej manifestacji naszej wiary na chwałę Pana – niech Bóg wszystkich osłania i ubogaca swymi łaskami!

 

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428