Ogłoszenia parafialne 18-07-2021

• Za tydzień (24/25.07.2021) po Mszach – MODLITWA ZA KIEROWCÓW I ŚWIĘCENIE POJAZDÓW– przy bramie do kościoła.

• W imieniu parafii składam wielkie PODZIĘKOWANIE parafianom z Bodzewka II z numeru 1 za niezwykle solidny dyżur w sprzątaniu kościoła i terenu aż po cmentarz; niech Bóg ubogaci Wasze rodziny potrzebnymi łaskami i Wam błogosławi! Za tydzień dyżur podejmą z Bodzewka Pierwszego parafianie z numerów: 1,16, 2 i 3.

• DZIĘKUJĘ ofiarnym parafiankom za żmudną troskę o wystrój kwiatowy w naszym kościele – gorące: BÓG ZAPŁAĆ!

• Przypominam o Powszechnym Spisie Ludności; szczegóły znajdziemy w gablocie i na WWW.spis.gov.pl

• Na stoisku z czasopismami znajdziemy m.in. nowy „Przewodnik Katolicki”, „Miłujcie się”, „Misyjne drogi” i wspaniały Miesięcznik TOTA TUA – bardzo zachęcam!

• UWAGA: Już jutro w Farze gostyńskiej rozpoczyna się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI; będzie trwał od 19-24 lipca o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym – zapisy na miejscu.

• W MINIONYM TYGODNIU: – w poprzednią niedzielę odbył się letni FESTYN PARAFIALNY – serdecznie DZIĘKUJĘ za jego zorganizowanie Sołtysowi Bodzewka wraz z licznymi Mieszkańcami sołectwa, dziękuję pani Sołtys i Mieszkańcom Ziółkowa za wypożyczenie podłogi i dużego namiotu i pomoc, dziękuję okolicznym wioskom za użyczenie ławo stołów, dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas za ugoszczenie chorych i wszystkich uczestników Festynu plackiem i napojami, dziękuję Orkiestrze „Mayera”, Biskupianom, DJ-om, dziękuję za sprawienie wakacyjnej frajdy dzieciom poprzez zamówienie dmuchawców; wspaniała pogoda sprzyjała spotkaniom i przyjemnemu spędzeniu czasu – Bogu niech będą dzięki!

w prezbiterium kontynuowały się prace konserwatorskie. W imieniu całej parafii gorąco dziękuję za poświęcenie: BÓG ZAPŁAĆ! Niech Bóg udziela ludziom dobrej woli wszystkich potrzebnych łask!

we wtorek postawiono pod cmentarnym krzyżem nagrobek śp. Ks. Kan. Jana Tecława; UWAGA: bardzo proszę nie kłaść niczego na płycie nagrobka! Dziękuję za zebrane wcześniej ofiary, które pomogły sfinansować tę inwestycję – Bóg zapłać!

przed niedzielą bliscy Ks. Kan. Kazimierza Sierpowskiego, spełniając przedśmiertną wolę zmarłego kapłana – parafianina, dostarczyli jako dar dla naszej parafii złoty ORNAT będący pamiątką 50.lecia kapłaństwa Księdza Kanonika – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie – a światłość wiekuista niechaj mu świeci! Proszę o pamięć modlitewną o śp. Księdzu Sierpowskim.

WWW.parafia-domachowo.pl

Tel. 720 294 428 lub 732 432 405