Ogłoszenia parafialne 11-07-2021

• Dziś (11.07.2021)2.niedziela miesiąca i DZIEŃ CHOREGO – przywieźmy chorych na Mszę św. o 11.00, na której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych; zaraz po tej Mszy razem z chorymi przeżywać będziemy parafialny FESTYN, na który wraz z Parafialnym Zespołem Caritas, Sołtysem Bodzewek i ich Mieszkańcami gorąco ZAPRASZAMY! Oprawę muzyczną zapewni Orkiestra „MAYERA”, wystąpią BISKUPIANIE; dla zabawy będą dostępne DMUCHAŃCE!

• We wtorek (13.07.2021) uczcimy Matkę Boską Fatimską.

• Wyrażam WDZIĘCZNOŚĆ za żywiołowy, świetnie zorganizowany dyżur w sprzątaniu kościoła i terenu aż po cmentarz parafianom z Bodzewka II z numerów: 5, 4 i 2; polecam Wasze rodziny Bożej łaskawości i Opiece! Za tydzień dyżur podejmą z Bodzewka Drugiego – wszystkie mieszkania z numeru 1.

• Przypominam o Powszechnym Spisie Ludności; szczegóły znajdziemy w gablocie i na WWW.spis.gov.pl

• Na stoisku z czasopismami znajdziemy m.in. nowe „Misyjne drogi” i kolejny numer wspaniałego Miesięcznika TOTA TUA Jezusa – bardzo zachęcam!

• UWAGA: W Farze gostyńskiej odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI; będzie trwał od 19-24 lipcao godz. 19.00 w Domu Katechetycznym – zapisy na miejscu.

• W MINIONYM TYGODNIU: – grupa ofiarnych wolontariuszy wykopała koparką i ręcznie sieć rowów pod kable elektryczne na tyłach plebanii i na podwórzu, przywieziono piasek oraz podsypano piasek pod kable;

w prezbiterium kontynuowały się prace konserwatorskie. W imieniu całej parafii gorąco dziękuję za poświęcenie: BÓG ZAPŁAĆ! Niech Bóg udziela ludziom dobrej woli wszystkich potrzebnych łask!

• Niedawno dostarczono na probostwo bezcenny zestaw archiwalnych zdjęć kościoła i terenu parafialnego oraz wnętrz kościoła z lat międzywojennych! Fotografie staną się częścią archiwum parafialnego i podstawą wielu badań. Ofiarodawców zawierzam Bożej łaskawości i opiece – Bóg zapłać!