Ogłoszenia parafialne 25-07-2021

• DZIŚ (24/25.07.2021) po Mszach – MODLITWA ZA KIEROWCÓW I ŚWIĘCENIE POJAZDÓW – przy bramie do kościoła.

• Za tydzień (31.07 i 1.08.2021) po Mszach będzie można złożyć ofiary wyrażające naszą pomoc dla poszkodowanych w powodziach i nawałnicach w Europie; jest to 1.niedziela miesiąca, a zatem o 8.30 i 10.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu; o 11.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji Żywego i Nieustającego Różańca.

• Wyrażam wielką WDZIĘCZNOŚĆ parafianom z Bodzewka I z numeru 1, 2 i 3 za gorliwy dyżur w sprzątaniu kościoła wewnątrz i na zewnątrz oraz dużego terenu aż po cmentarz; wymagało to wysiłku i świetnej organizacji pracy; upraszam Waszym Rodzinom łaskę zdrowia, wszelką pomyślność i Boże błogosławieństwo! Za tydzień dyżur podejmą z Bodzewka Pierwszego parafianie z numerów: 4, 6, 8 i 15. Za dwa tygodnie przyjdzie końcówka Bodzewka, a następnie dyżur rozpocznie Ziółkowo.

• Przypominam o Powszechnym Spisie Ludności; szczegóły znajdziemy w gablocie i na WWW.spis.gov.pl

• SZUKAJMY na stoisku CZASOPISM KATOLICKICH – w tym tygodniu dodatkowo znajdziemy książeczkę: „5 minut z Bogiem. Rozważania na każdy dzień sierpnia”!

• W MINIONYM TYGODNIU: – trwały prace konserwatorskie na ścianie wschodniej, konsultacje w sprawie konstrukcji kościoła oraz przygotowanie kilku prezentacji dotyczących wnętrza świątyni na Komisję konserwatorską, która odbędzie się w najbliższy piątek,

w podwórzu za probostwem zmontowano system zasilania fotowoltaicznego dla probostwa i budynków gospodarczych.

WWW.parafia-domachowo.pl

Tel. 720 294 428 lub 732 432 405