Ogłoszenia parafialne 17-11-2019

650 lat kościoła w Domachowie

 

 • DZIŚ (16/17.11.2019) 3.niedziela miesiąca o 11.00 będzie MSZA DZIECI, a po niej – spotkanie przygotowujące do I Komunii św.

 • W czwartek (21.11.2019) po Mszy św. odbędzie się KATECHEZA DOROSŁYCH dla rodziców i chrzestnych przed chrztem św..

 • Za tydzień niedziela JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA ostatnia niedziela w roku liturgicznym (za dwa tygodnie rozpocznie się już Adwent!).

 • Zmarł śp. Ksiądz Arcybiskup Senior Juliusz Paetz. Pomódlmy się za Zmarłego.

 • Wyrażam ogromną WDZIĘCZNOŚĆ za poświęcenie w dyżurze w sprzątaniu parafianom z Ziółkowa spod numerów: 36, 37, 38/1 i 38/2! Z wielkim wysiłkiem, ale i z radością przywrócili świąteczny porządek naszej świątyni, a ponadto zlikwidowali opadłe listowie wokół kościoła, przy klombie, na parkingu i przed cmentarzem – brawo! Niech Bóg Wam sprzyja swą łaską w całej codzienności! Za tydzień przyjdą mieszkańcy Ziółkowa spod numerów: 39/1, 39/2, 39/3, 40/1, 40/2 i 40/3.

 • DZIĘKUJĘ całym sercem za zgrabienie liści z wielkiej przestrzeni zielonej w parku i przy probostwie oraz na cmentarzu – wdzięczność wyrażam nielicznej młodzieży i garstce wolontariuszy (z braku zaangażowania wnioskuję, że część młodzieży zrezygnowała z bierzmowania…) Osobno DZIĘKUJĘ za załadunek i wywóz liści firmie EKO-TRANS z Rębowa i pomocnikom. Wszystkich Was zawierzam Bożej Opatrzności i nieskończonej łaskawości dobrego Boga!

 • Dziękuję za ofiarowanie kwiatów do kościoła oraz za troskę o kwiaty i piękno w naszym kościele!

 • Pośród czasopism znajdziemy „Misyjne Drogi”, „Przewodnik Katolicki” oraz nowe „Miłujcie się” i „Któż jak Bóg” – zachęcam.

 • Zachęcam do obejrzenia w kinach filmu „NIEPLANOWANE” – polecam także młodzieży!

 • Serdecznie DZIĘKUJĘ grupie Parafian, którzy reprezentowali naszą wspólnotę na Forum Duszpasterskim w Poznaniu; będziemy się starali skorzystać z ich nowego doświadczenia.

 • UWAGA! Odtąd będą zawsze dostępne w czasie Komunii KOMUNIKANTY NISKOGLUTENOWE; wystarczy wyrazić taką potrzebę przy samej Komunii; cieszę się, że mimo problemów zdrowotnych nikt nie będzie miał przeszkody do przyjęcia Pana Jezusa w Eucharystii z powodu materii sakramentalnej.