Ogłoszenia parafialne 10-11-2019

650 lat kościoła w Domachowie

 • DZIŚ (9/10.11.2019) 2.niedziela miesiąca o 11.00 będzie MSZA MŁODZIEŻY, a po niej – spotkanie kandydatów do bierzmowania; w kościele ofiary przeznaczone będą na remonty w kościelemodlić się będziemy za dobrodziejów parafii! Parafialny Zespół Caritas rozprowadza po Mszach świętych ROGALE MARCIŃSKIE i równolegle zbiera ofiary na dzieła charytatywne w naszej parafii. Z góry: Bóg zapłać!

 • JUTRO (poniedziałek, 11.11.2019) obchodzić będziemy NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI; w naszej parafii Msze będą, jak w niedzielę: o 9.00 i 11.00.

 • We wtorek (12.11.2019) Parafialny Zespół Caritas będzie miał po Mszy św. spotkanie robocze.

 • W sobotę (16.11.2019) w parafii MB Bolesnej w Poznaniu przez cały dzień odbywać się będzie dla Rad Parafialnych i chętnych parafian FORUM DUSZPASTERSKIE; szczegóły są na plakacie w gablocie i na wyłożonych ulotkach; liczę, że spora grupa z naszej parafii weźmie udział w tej cennej inicjatywie i wzbogaci życie parafii nowymi pomysłami i inicjatywami; proszę o zgłaszanie się i zorganizowanie się; koszt całodniowego pobytu pokrywa parafia.

 • Za tydzień 3.niedziela miesiąca; o 11.00 będzie MSZA DZIECI, a po niej spotkanie przed I Komunią św.

 • KATECHEZA DOROSŁYCH dla rodziców i chrzestnych przed chrztem św. – w czwartek za tydzień(21.11.2019) po Mszy św.

 • Wyrażam wielką WDZIĘCZNOŚĆ za trud solidnego sprzątnięcia świątyni i całego otoczenia mieszkańcom Ziółkowa z numerów: 31, 32, 33, 34 i 35; upraszam Wam Bożą osłonę i potrzebne łaski za dokładne sprzątnięcie kościoła po kolejnych pracach oraz za usunięcie sporej ilości liści! Za tydzień przyjdą parafianie z Ziółkowa spod numerów: 36, 37, 38/1 i 38/2.

 • Ogromnie proszę o pomoc w usuwaniu ostatniej partii liści z terenu parafii w sobotę do południa – równolegle z dyżurem w sprzątaniu; zapraszam do grabienia liści młodzież oraz rolników do załadunku ich na przyczepę; z góry serdecznie dziękuję i polecam dobremu Bogu!

 • Dziękuję za troskę o kwiaty i piękno w naszym kościele!

 • Pośród czasopism znajdziemy nowe „Misyjne Drogi”, „Przewodnik Katolicki” oraz nowe „Miłujcie się” i „Któż jak Bóg” – zachęcam.

 • Zachęcam do obejrzenia w kinach filmu „NIEPLANOWANE” – polecam także młodzieży!

 • Cieszę się z postępu prac w kościele; dokończono deskowanie ścian i malowanie podłogi na chórze; na północnej ścianie przy chórze zamieszczono część konstrukcji ambony, która po renowacji powróciła do pierwotnego malunku; oszalowano deskami ściany w wejściu bocznym; osadzono na bocznych ścianach prezbiterium pięknie odrestaurowane ozdobne „plecy” ław kolatorskich.