Ogłoszenia parafialne 16-02-2020

650 lat kościoła w Domachowie

• DZIŚ (16.02.2020)3.niedziela miesiąca; o 11.00 jest MSZA DZIECI i spotkanie dla kandydatów do I Komunii św. i ich rodziców!

• We wtorek (18.02.2020) o 19.15 w kościele odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

• W czwartek (20.02.2020) o 19.15 w kościele odbędzie się KATECHEZA DOROSŁYCH dla rodziców i chrzestnych przed chrztem św.

• Za tydzień (23.02.2020)ostatnia niedziela karnawału; o 14.00 odbędzie się spotkanie zelatorów Żywego Różańca naszej parafii!

• Za przedniedzielne, pełne energii sprzątnięcie świątyni DZIĘKUJĘ parafianom z Krajewic z numerów: 47, 48, 50 i 11; upraszam Wam i całym Rodzinom Boże łaski i błogosławieństwo. Za tydzień przyjdą rodziny z Krajewic spod numerów: 10, 9, 8 i 7.

• Ofiarnym wolontariuszom wyrażam wielką WDZIĘCZNOŚĆ za naprawienie systemu zasłony ołtarzowej oraz za ofiarowanie roślin zielonych do kościoła; włączam Was w modlitwy za dobrodziejów parafii – Bóg zapłać!

• Informuję, że w kaplicy szpitala w Gostyniu w każdą niedzielę i święto jest odprawiana „Boska Liturgia” w obrządku greckokatolickim w języku ukraińskim o godzinie 13.00! Zainteresujmy tą propozycją naszych współbraci chrześcijan ze Wschodu.

• Przypominam, że zawsze są dostępne w czasie Komunii św. KOMUNIKANTY NISKOGLUTENOWE; wystarczy wyrazić taką potrzebę przy samej Komunii.

• Ponawiam prośbę, aby WYRZUCAĆ DO KONTENERA TYLKO ODPADY KONIECZNE!!!

• Przedszkole Niepubliczne „Michałek” w Domachowie rozpoczęło nabór dzieci; podania można pobrać w przedszkolu w godzinach od 7-15; ilość miejsc jest ograniczona. Informujemy, że w przedszkolu gwarantowany jest obiad dla dzieci.