Ogłoszenia parafialne 09-02-2020

650 lat kościoła w Domachowie

• DZIŚ (09.02.2020)2.niedziela miesiąca; jak co miesiąc składamy ofiary na inwestycje w parafii; o11.00MSZA MŁODZIEŻY i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania!

• We wtorek (11.02.2020) we wspomnienie NMP z Lourdes modlić się będziemy za wszystkich chorych i zawierzymy ich Chrystusowi Ukrzyżowanemu.

• W piątek (14.02.2020) obchodzić będziemy święto świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy.

• Za tydzień (16.02.2020)3.niedziela miesiąca; o 11.00 będzie MSZA DZIECI i spotkanie dla kandydatów do I Komunii św. i ich rodziców!

• Za piękne sprzątnięcie świątyni, parkingu i całego terenu aż po cmentarz serdecznie DZIĘKUJĘ parafianom z Krajewic z numerów: 44, 46, 14 i 12; niech Bóg Was wspomaga swą łaską i błogosławi Waszym Rodzinom! Za tydzień przyjdą kolejne rodziny z Krajewic – z numerów: 47, 48, 50 i 11.

• Wyrażam wielką wdzięczność licznej grupie wolontariuszy, którzy przybyli usunąć dekoracje świąteczne w kościele; dołączam Was do modlitwy za dobrodziejów parafii.

• Nadzwyczajne PODZIĘKOWANIE składam za sobotnią oprawę muzyczną i koncert chórowi „ANcantareNA” wraz z panem organistą Januszem Walczakiem z parafii św. Anny w Poznaniu; dziękuję za budowanie wspólnoty Kościoła i piękna Liturgii!

• Informuję, że w tym tygodniu odbędzie się w naszym kościele Komisja Konserwatorska i wznowią się niektóre prace w świątyni.

• Informuję, że w kaplicy szpitala w Gostyniu w każdą niedzielę i święto jest odprawiana „Boska Liturgia” w obrządku greckokatolickim w języku ukraińskim o godzinie 13.00! Zainteresujmy tą propozycją naszych współbraci chrześcijan ze Wschodu.

• Przypominam, że zawsze są dostępne w czasie Komunii św. KOMUNIKANTY NISKOGLUTENOWE; wystarczy wyrazić taką potrzebę przy samej Komunii.

• UWAGA: mamy podpisaną nową umowę na wywóz śmieci z cmentarza; aktualnie jest to już droższe i bardzo proszę o wyrzucanie do kontenera tylko odpadów koniecznych!