Ogłoszenia parafialne 17-07-2022

• Dziś (17.07.2022) w naszej parafii przeżywana jest NIEDZIELA Z MISJONARZEM; jest pośród nas werbista, ojciec Wojciech Minta z Togo w Afryce, który obdarza nas słowem refleksji i świadectwa, a po Mszach daje możliwość osobistego spotkania i złożenia ofiary na utrzymanie placówki, w której posługuje – Bóg zapłać za tę pomoc!

• Od wtorku do piątku wieczorem od 19.30 odbywać się będą spotkania z kandydatami do bierzmowania (według zapisów na listach) nieobecnych w tym czasie proszę o zgłoszenie się po powrocie i umówienie spotkania indywidualnego.

• W sobotę (23.07.2022) o 15.30 rozpocznie się Mszą świętowanie Jubileuszu 90.lecia powstania i 50.lecia reaktywowania Biskupiańskiego Zespołu Folklorystycznego „Z Domachowa i Okolic”; po Mszy św. uroczystości będą się kontynuować w parku przy kościele – wszystkich zapraszamy!

• Za tydzień (23/24.07.2022) po wszystkich Mszach świętych tradycyjnie przy bramie do kościoła będzie święcenie pojazdów z rozdaniem prezencików św. Krzysztofa.

• Wielką wdzięczność za perfekcyjne sprzątnięcie terenu parafialnego wbrew wiatrowi i posprzątanie kościoła tak jak własnego domu wyrażam parafianom z Domachowa z numerów 48, 46, 45, 44 i 43; upraszam Waszym Rodzinom wszelkie potrzebne łaski i opiekę Bożą w tych trudnych czasach! W tym tygodniu przyjdą z Domachowa mieszkańcy spod numerów: 42, 40, 38, 100 i 104. Dodaję podziękowanie grupie florystycznej za kunsztowne ukwiecenie świątyni.

• Składam wielkie PODZIĘKOWANIE za świetne przygotowanie Festynu Archanielskiego – wiosce Domachowo na czele z panem Sołtysem, Kołem Gospodyń Wiejskich i grupą oddanych wolontariuszy! Dziękuję za: ufundowanie plakatu festynowego, ekipie grillowej, paniom za wspaniałe wypieki, za występy – orkiestrze „Mayera”, Biskupianom (młodzie ży i dorosłym) i sympatycznym marżoletkom! Serdecznie dziękuję za nieprzewidzianą ofiarę z Festynu – 477zł zostało wpisane do Księgi ofiar specjalnych. Bogu niech będą dzięki za piękną pogodę i wszystkim, którzy zechcieli przyjść i wspólnie przeżyć niezapomniane chwile – Bóg zapłać!

• UWAGA, zainteresowani służbą w Wojsku Polskim! W gablocie zostały wywieszone plakaty z podstawowymi informacjami i sposobami kontaktu.

• KATECHEZA DLA NARZECZONYCH (inaczej: Kurs przedmałżeński) odbędzie się w parafii farnej w Gostyniu od 25 do 30.07.2022 – w sali Domu Katechetycznego o 19.00 – nie ma wcześniejszych zapisów.

• Pośród czasopism katolickich można dziś nabyć „Mały Przewodnik Katolicki” – wakacyjny numer dla dzieci – sprawmy im miły prezent!

• W poniedziałek obchodzi swe imieniny Biskup Szymon Stułkowski – solenizant leży w chorobie i prosi o modlitwę.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428