Ogłoszenia parafialne 24-07-2022

  • Dziś (24.07.2022) po wszystkich Mszach świętych tradycyjnie przy bramie do kościoła odbywa się święcenie pojazdów z rozdaniem prezencików św. Krzysztofa.

  • W tym tygodniu w Liturgii przeżywać będziemy: w poniedziałek – święto św. Jakuba, Apostoła; we wtorek – wspomnienie świętych JKoachima i Anny; w piątek – wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza.

  • Składam wdzięczne PODZIĘKOWANIE za solidne sprzątnięcie kościoła i terenu parafialnego udanie przed burzą i deszczem parafianom z Domachowa z numerów 42, 38, 100 i 104; Waszą szczęśliwą przyszłość zawierzam Bożej dobroci i opiece! W tym tygodniu przyjdą z Domachowa mieszkańcy spod numerów: 103, 102, 33, 31 i 30. Osobno DZIĘKUJĘ grupie florystycznej za piękne przybranie świątyni kwiatami.

  • UWAGA, zainteresowani służbą w Wojsku Polskim! W gablocie zostały wywieszone plakaty z podstawowymi informacjami i sposobami kontaktu.

  • W gablocie i na stronie internetowej parafii znajdziemy nowe Zapowiedzi.

  • Już od jutra rozpoczyna się w sali Domu Katechetycznego przy Farze gostyńskiej KATECHEZA DLA NARZECZONYCH (Kurs przedmałżeński) początek o 19.00 – nie ma wcześniejszych zapisów; kurs trwa do soboty.

  • Ojciec werbista Wojciech Minta SVD składa serdeczne: Bóg zapłać! za wszelkie wyrazy życzliwości i hojne włączenie się w zbiórkę na rzecz jego misji afrykańskiej w Togo; o. Wojciech zapewnia, że zawsze zachowuje naszą parafię w sercu i modlitwie i liczy na wzajemna łączność duchową.

 

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428