Ogłoszenia parafialne 21-01-2024

• DZISIAJ (21.01.2024) NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO (3.niedziela miesiąca); złożymy ofiary na diecezjalne Radio Emaus; na Mszy o 11.00 spotkają się DZIECI naszej parafii; po tej Mszy odbędzie się spotkanie przed komunijne – będą dostępne książeczki i różańce; w sposób szczególny w tym dniu modlić się będziemy za Agnieszki, Babcie i Dziadków.
  • Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan; włączmy się w modlitwę Chrystusa: „Aby byli jedno”.

• W czwartek (25.01.2024) – obchodzić będziemy święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła, które zakończy Tydzień Powszechnej Modlitwy o jedność Chrześcijan; po Mszy św. i nabożeństwie przed Najświętszym Sakramentem będzie można dotknąć relikwie św. Pawła, Apostoła Narodów – zapraszam.

• KOLĘDA rozpoczyna się w wyznaczone dni o 9.30; szczegóły z ambony; jeśli są przeszkody, to można się umówić w innym terminie.

• Z wdzięcznością DZIĘKUJĘ parafianom ze Starej Krobi z numerów: 97, 91, 90, 89 i 88 za brawurową akcję zimowego sprzątania kościoła oraz wszystkich dojść do kościoła, cmentarza i probostwa! Upraszam Wam Boże błogosławieństwo i obfitość Jego łask – Bóg zapłać! Za tydzień dyżur podejmą mieszkańcy Starej Krobi z numerów: 87, 85, 84, 81, 81A i 80! (Pamiętajmy: w razie niemożności przybycia istnieje obowiązek zamiany lub zastępstwa!)

• U W A G A: Ze względu na liczne kontrowersje nie zgadzam się na zbiórkę WOŚP na terenie przykościelnym.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl