Ogłoszenia parafialne 20-01-2019

  • DZIŚ(20.01.2019) 3.niedziela miesiąca; o 11.00 – MSZA DZIECI, a zaraz po niej –MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU AKCESORIÓW I.KOMUNIJNYCH!

  • Trwa TYDZIEŃ POWSZECHNEJ MODLITWY o JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN.

  • W minionym tygodniu sprzątali kościół parafianie z Domachowa spod numerów: 52, 51, 50, 49 i 24, którymdziękuję z serca za poświęcenie i pozostawienie w kościele zapachu świeżości –zawierzam Bożej Opatrzności całe Wasze rodziny; za tydzień przyjdąkolejni mieszkańcy Domachowa – tym razem spod numerów: 48, 46, 44 i 45.

  • Z serca dziękuję wszystkim tym, którzy w międzyczasie składają OFIARY SPECJALNE(!) na remont generalny wnętrza naszej świątyni. Polecam Was Bożej łaskawości i hojności!

  • Trwa kolęda– początek w zwykłe dni o 9.30, a w niedziele o 13.30 (bez obiadu!); proszę o czujne obserwowanie strony internetowej parafii, czy nie pojawi się informacja o pogrzebie – w takim przypadku kolęda rozpocznie się po pogrzebie (liczę na wyrozumiałość i cierpliwość); szczegóły bieżących tras kolędowych będą podawane sukcesywnie, wyłącznie z ambony.

  • U W A G A: 26.01.2019roku o 10.00 w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie odbędzie się Spotkanie Rejonowe Parafialnych Rad Duszpasterskich!

  • W tym rokuBIERZMOWANIEzostanie udzielone naszej młodzieży w parafii w Strzelcach Wielkich, 25.03.2019roku o 18.00; bierzmować będzie Biskup Grzegorz Balcerek.