Ogłoszenia parafialne 31-07-2022

  • Jutro rozpoczynamy SIERPIEŃ – MIESIĄC ABSTYNENCJI – WALCZMY Z MARYJĄ O TRZEŹWOŚĆ NARODU!

  • W tym tygodniu w Liturgii przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego; w czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya i w sobotę – święto Przemienienia Pańskiego.

  • W 1.poniedziałek miesiąca modlić się będziemy za misje i misjonarzy; w 1.czwartek miesiąca modlić się będziemy za kapłanów, powołanych i o powołania; w 1.piątekSPOWIEDŹ od 16.00nabożeństwo z Komunią św. o 17.05 – nabożeństwo przed Najśw. Sakramentem do NSPJ po Mszy św.; w 1.sobotę miesiąca o 18.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP; w 1.niedzielę miesiąca od 8.30 i od 10.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

  • Wyrażam wielką WDZIĘCZNOŚĆ za pełne zaangażowania dokładne sprzątnięcie kościoła i terenu parafialnego parafianom z Domachowa z numerów 103, 102, 33, 31 i 30; Wasze Rodziny zawierzam Bożej opiece i łaskawości! W tym tygodniu przyjdą z Domachowa mieszkańcy spod numerów: 29, 28, 28A i 28B. Dodatkowo DZIĘKUJĘ za serdeczną dbałość o kwiaty w kościele grupie florystycznej!

  • Pośród czasopism znajdziemy dziś książeczkę: „5 Minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień sierpnia 2022”.

  • UWAGA, zainteresowani służbą w Wojsku Polskim! W gablocie zostały wywieszone plakaty z podstawowymi informacjami i sposobami kontaktu.

  • W gablocie i na stronie internetowej parafii znajdziemy nowe Zapowiedzi.

  • Od 4 do 8 sierpnia trwać będzie ODPUST PORCJUNKULI w 400-lecie przybycia franciszkanów do Osiecznej; szczegółowy program znajdziemy w gablocie.

 

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428