ogłoszenia parafialne 30-12-2018

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE 30.12.2018.

Rok św. Stanisława Kostki / 100 lecie Niepodległości Polski

450 lat KOŚCIOŁA w Domachowie

Sensacyjne ODKRYCIE starej polichromii i konstrukcji pierwotnego kościoła!

NOWY ROK 2019

  • DZISIAJ(30.12.2018)Niedziela w Oktawie Bożego Narodzenia, czyli jednocześnie święto ŚWIĘTEJ RODZINY Z NAZARETU.

  • JUTRO – w Sylwestra(poniedziałek, 31.12.2018)pożegnamy Rok 2018– Msza św. z podsumowaniem roku i nabożeństwo dziękczynno-błagalne będzie odprawiona o 16.00!Zapraszam też chętnych na witanie Nowego Roku o północy przy Panu w kościele.

  • W Nowy Rok(01.01.2019)obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Bożej Rodzicielkii Światowy Dzień Modlitw o PokójMsze święte o 9.00, 11.00 i 14.00! Po Mszach Parafialny Zespół Caritas da nam możliwość udziału w inicjatywie, popieranej przez naszego Księdza Arcybiskupa, nazwanej „AMBASADOR MIŁOSIERDZIA”, co włączy nas w orbitę wielkich akcji Caritas poprzez zakup cegiełki; członkowie Caritas będą rozprowadzać takie cegiełki w cenie 50 i 20 zł. Zachęcam wszystkich do poparcia tej wzniosłej akcji.

  • W 1.piątek miesiącaod 16.00będzie z udziałem zaproszonych księży SPOWIEDŹdla wszystkich; o 17.15 – nabożeństwo z Komunią św. 1.piątkową; po Mszy św. wieczornej modlitwy do NSPJ przed Najświętszym Sakramentem.

  • W 1.sobotę miesiącao 18.00będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i zadośćczynienie Niepokalanemu Sercu NMP.

  • W 1.niedzielę miesiąca(06.01.2019)obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego – TRZECH KRÓLIpół godziny przed Mszamibędzie adoracja Najświętszego Sakramentu; przed Mszami pod kościołem będzie można złożyć ofiarę na Krajowy Fundusz Misyjnyi nabyć pakieciki kredy i kadzidłado poświęcenia na Mszy; o 11.00zostanie odprawiona MSZA DZIECI, a zaraz po niej przy żłóbku – KOLĘDOWE MUZYKOWANIE z BISKUPIANAMI– przybądźmy licznie! Biskupianie proponować będą swą nową płytę CD, a wszyscy zostaną poczęstowani łakociami – do zobaczenia!

  • 9.stycznia(środa)o 19.00 w poznańskiej Arenie odbędzie się wielki koncert dobroczynny BETLEJEM w POZNANIU; zainteresowanych proszę o kontakt z Proboszczem w sprawie szczegółów.

  • Wyrażam WIELKIE PODZIĘKOWANIE zapełen poświęcenia i werwy dyżur w sprzątaniu świątyni i jej otoczeniaparafianom z Domachowaz numerów: 67, 66, 64 i 63; włączam Was we wdzięczną modlitwę; za tydzień dyżur w sprzątaniupodejmą mieszkańcy Domachowa z numerów: 62, 61, 59 i 58.

  • Trwa KOLĘDA; początek w zwykłe dni o 9.30, a w niedziele o 13.30; proszę o czujne obserwowanie strony internetowej parafii, czy nie pojawi się informacja o pogrzebie – w takim przypadku kolęda rozpocznie się po pogrzebie (liczę na wyrozumiałość i cierpliwość); szczegóły bieżących tras kolędowych będą podawane sukcesywnie, wyłącznie z ambony.