Ogłoszenia parafialne 28-07-2019

 • Dzisiaj(27 i 28.07.2019)przeżywamyw naszej parafii NIEDZIELĘ MISYJNĄ– umacnia nas słowem ojciec Wojciech Minta, Werbista z Afryki, z którym będzie można porozmawiać po Mszy i wesprzeć materialnie misje; dziękujemy mu serdecznie za więź z nasza parafią i zawsze fascynujące otwarcie naszej świadomości na realia Kościoła powszechnego – będziemy wspierać w trudzie misyjnym modlitwą. Z kolei przy bramie kościoła odbędzie się święcenie pojazdów mechanicznych!

 • W tym tygodniu przeżywać będziemy 1.czwartek miesiącai modlić się będziemy w intencji powołań!

 • W 1.piątek miesiąca– od 16.00będzie SPOWIEDŹ dla wszystkich; o 17.05 – nabożeństwo z Komunią 1.piątkową, a po Mszy św. – nabożeństwo 1.piątkowe przed Najświętszym Sakramentem; nie będzie obchodu chorych.

 • W 1.sobotę miesiąca– o 18.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo 1.sobotnie, różaniec, indywidualna adoracja; Matka Boża bardzo prosi o tę modlitwę!

 • W 1.niedzielę miesiącajak zawsze – pół godziny przed Mszami będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji– gorąco zapraszam! Na boiskach Starej Krobi odbędzie się PARAFIALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ; początek o 13.00; wraz z Organizatorami serdecznie zapraszam całymi rodzinami!

 • PAMIĘTAJMY!!!MISJE ŚWIĘTE w naszej parafii rozpoczną się w sobotę, 10.08.2019! Misjonarzem będzie sercanin, ojciec Czesław Bloch; szczegółowy program dostępny jest w gablocie i w Internecie. Przygotujmy Bogu i Matce Najświętszej miejsce w naszych kalendarzach i sercach!

 • Wielką wdzięczność wyrażam parafianom z Bodzewka II z numerów: 4/1 i 2 oraz 2/1 i 2 za pełną miłości posługę w ramach dyżuru w sprzątaniu; efektem jest wzorowy porządek w kościele, na całym terenie parafialnym oraz na parkingu i przed cmentarzem! Serdecznie DZIĘKUJĘ i zawierzam Was i Wasze Rodziny Bożej Opiece i łaskawości! za tydzień przyjdą mieszkańcy Bodzewka ze wszystkich mieszkań spod numeru 1.Osobno dziękuję za dbałość o kwiaty w kościele i na terenie parafialnym!

 • Bóg zapłać za złożone ostatnio ofiary specjalne na remont kościoła!

 • Cały czas aż do Nawiedzenia Maryi można po Mszach świętych w bocznej kaplicy nabywać dekoracje na przyjazd Obrazu Jasnogórskiego: EMBLEMATY, FLAGI, małe CHORĄGIEWKI oraz dodatkowo różnych wymiarów oprawione OBRAZY Matki Boskiej Częstochowskiej; WAŻNE: już teraz proszę o przystrajanie naszych domostw i wiosek!

 • W ramach przygotowania do Nawiedzenia Matki Bożej w Obrazie Jasnogórskim, Stowarzyszenie „Zaczyn” ułatwia wszystkim rodzinom obejrzenie poruszającego filmu DVD pt. „Matka 24h”, który udostępniło w każdej z wiosekdo pielgrzymowania od domu do domu. Obejrzyjmy go w gronie rodzinnym i poślijmy sąsiadom.

 • PAMIĘTAJMY!!!Od tego miesiąca rodziny organizujące pogrzeb muszą prosić firmy pogrzebowe o WYKOPANIE GROBU!!! (po wcześniejszej konsultacji z proboszczem i według wymaganych przez urzędy przepisów).

 • UWAGA: Od tego tygodnia parafia posiada nowy dodatkowy numer kontaktowy: 732 432 405.

 • Ojcowie Franciszkanie zapraszają na odpust Matki Bożej Bolesnej w Osiecznej od 1 do 5 sierpnia; szczegóły znajdziemy w gablocie.

 • Wojskowa Komenda Uzupełnień zachęca młodych ludzi do zaciągania się do 12.Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Lesznie, co jest służbą i wzniosłą, i atrakcyjną. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami – są dostępne w gablocie i na probostwie.