Ogłoszenia parafialne 28-05-2023

• Dziś obchodzimy ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO (28.05.2023) Msza św. o 11.00 z udziałem młodzieży kandydującej do bierzmowania i ich rodzicami; po tej Mszy przejdzie PROCESJA WIELKANOCNA, a całość zakończy nabożeństwo Majowe i Błogosławieństwo Eucharystyczne! Po Mszy o 11 – spotkanie z młodzieżą do bierzmowania i ich rodzicami. Dodatkowo będzie Msza o 14.00.

• JUTRO (poniedziałek,29.05.2023) przeżywany będzie drugi dzień ZIELONYCH ŚWIĄT – święto NMP Matki Kościoła; Msze o 10.00 i 18.30 – zapraszam!

• UWAGA! W najbliższy wtorek, środę i czwartek o 20.00 odbędą się spotkania grupowe kandydatów do bierzmowania; przynosimy wypożyczone broszury.

• W 1.piątek (02.06.2023) o 8.00 rozpocznie się OBCHÓD CHORYCH; osoby do odwiedzin Pana Jezusa proszę zgłaszać w zakrystii; od 16.00 – SPOWIEDŹ; o 17.00 – Nabożeństwo z Komunią św.; po Mszy św. – Nabożeństwo 1.piatkowe przed Najświętszym Sakramentem.

• W 1.sobotę (03.06.2023) o 18.00 rozpocznie się przed Najświętszym Sakramentem Różaniec i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

• W niedzielę za tydzień obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Trójcy (04.06.2023) – będzie to 1.niedziela miesiąca, a zatem o 8.30 i o 10.30 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament; w tym dniu obchodzić będziemy z całą Polską kolejne ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIAdające możliwość włączenia się w budowanie Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie – zbiórkę po Mszach przeprowadzi młodzież; o 14.00 odprawiona zostanie Msza św. z okazji 10.lecia istnienia Przedszkola Niepublicznego „Michałek”.

• Wielkie PODZIĘKOWANIE kieruję do parafian z Bodzewka Drugiego z mieszkań: 6/1, 5/1, 5/2, 4/1, 4/2, 2/2 i 2/1; solidnie sprzątnęli kościół, przy kościele i probostwie oraz parking i dojścia – upraszam Wam i całym Rodzinom Bożą opiekę i obfitość łask! Następne sprzątanie podejmą parafianie z Bodzewka Drugiego z wszystkich mieszkań pod numerem 1! (pamiętajmy, że w razie niemożności przybycia istnieje obowiązek zamiany lub zastępstwa!).

• Serdeczną WDZIĘCZNOŚĆ wyrażam wszystkim, którzy wzięli udział w dorocznej Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w miniony poniedziałek, zwłaszcza za prowadzenie modlitwy i żarliwość duchową – niech Bóg Wam błogosławi!

• Ogromnie DZIĘKUJĘ panu Kościelnemu i wolontariuszom za usunięcie w kościele odświętnych dekoracji oraz odpowiednie przemeblowania wnętrza w celu przystosowania go do przyszłych prac konserwatorskich, a także za skoszenie trawy na dużej części terenu zielonego.

• Od początku czerwca rozpoczyna się zapis rezerwacji Mszy świętych na okres od września tego roku do końca lutego roku 2024!

• Informuję, że wkrótce rozpoczniemy stopniowo likwidować na naszym cmentarzu groby opuszczone i zaniedbane.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428