Ogłoszenia parafialne 27-11-2022

• Dziś 1.niedziela Adwentu (26/27.11.2022) – obchodzona jest w naszej parafii NIEDZIELA MISJI PRZED ROZPOCZĘCIEM WIECZYSTEJ ADORACJI W GOSTYNIU; towarzyszy nam pan Mateusz Marszał z Zespołu Ewangelizacyjnego „Adoremus Te Christe” z zachętą do włączania się w adorację Najświętszego Sakramentu; zmontowana na tą okazję wystawa przybliża nam piękną postać młodego świętego z Włoch, Carlo Acutisa! Jedyny raz zostanie też wyświetlony na dużym ekranie film „ZNAKI” o cudach eucharystycznych – w niedzielę o 10.05! Wykorzystajmy ten czas optymalnie, aby mógł nam przynieść obfite owoce duchowe!

• W Adwencie od poniedziałku do piątku o 17.00 odprawiane będą RORATY z lampionami; starajmy się umożliwić młodzieży i dzieciom jak najczęstszy udział w Roratach.

• W tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę – święto św. Andrzeja, Apostoła, a w sobotę – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego.

• Uwaga MŁODZIEŻ: zapraszam gorąco na nadzwyczajny PRZYSTANEK NA AUTOSTRADZIE DO NIEBA z Carlo Acutisem (!) – w najbliższą środę (30.11.2022) po Mszy św. (ok.19.10); wszyscy mile widziani!

• W 1.piątek miesiąca (02.12.22) nie ma obchodu chorych (świąteczny obchód chorych odbędzie się 16.12.2022); o 16.00SPOWIEDŹ; o 17.00 – Roraty; po Mszy wieczornej – nabożeństwo do NSPJ przed Najświętszym Sakramentem.

• W 1.sobotę miesiąca (03.12.22) o 18.00Wystawienie Najświętszego Sakramentu / Różaniec / Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

• Za tydzień (03/04.12.22)Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie – po Mszach złożymy ofiary na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie; będzie to 1.niedziela miesiąca – pół godziny przed Mszami będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu.

• Wstawili się bardzo licznie, wykazali się świetna kondycją i współpracą, a przede wszystkim postarali się o perfekcyjne przygotowanie do niedzieli świątyni oraz bardzo dokładne sprzątnięcie otoczenia kościoła, dojść, parkingu i usunęli dużą porcję liści – parafianie z Krajewic z numerów: 42/3, 42/1, 93, 92, 91 i 90; za wzorową pracę serdecznie DZIĘKUJĘ i włączam w modlitwę wstawienniczą za Wasze Rodziny – Bóg zapłać! Za tydzień przyjdąparafianie z Krajewic spod numerów: 89, 87, 85, 84, 84A i 83; sprzątnijmy ostatnie liście.

• Osobne PODZIĘKOWANIE składam paniom, które wzbogaciły wystrój kościoła i przygotowały piękną dekorację adwentową; niech Bóg umacnia was w łasce!

• Uświadamiam spóźnionym dzierżawcom, że nie dotrzymali umowy i właściwie ją zerwali.

• INFORMUJĘ, że parafia przystępuje do stopniowego likwidowania na cmentarzu nagrobków zaniedbanych i nieopłaconych; proszę o kontakt ze strony opiekuna grobu; bez okazania jakiegokolwiek zainteresowania, zgodnie z aktualnymi przepisami, likwidacja nastąpi automatycznie, bez informowania.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428