Ogłoszenia parafialne 26-07-2020

  • DZIŚ po Mszach św. przed kościołem odbędzie się ŚWIĘCENIE KIEROWCÓW I POJAZDÓW!

  • W sobotę i niedzielę będzie możliwe uzyskanie odpustu Porcjunkuli za siebie lub osobę zmarłą – pod zwykłymi warunkami, nawiedzenie kościoła i modlitwę w kościele: „Ojcze nas” i „Wierzę w Boga”.

  • W 1.sobotę miesiąca o 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

  • W 1.niedzielę miesiąca pół godziny przed Mszami będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu.

  • Za perfekcyjne sprzątnięcie kościoła i terenu zewnętrznego oraz za ułożenie chodnika od kościoła do biura parafialnego serdecznie DZIĘKUJĘ parafianom ze Starej Krobi z numerów: 28, 28A, 31 i 32! Niech Bóg Was ubogaca swymi łaskami i prowadzi natchnieniami Ducha Świętego! Za tydzień dyżur w sprzątaniu podejmą rodziny ze Starej Krobi z numerów: 33, 35, 38, 39 i 40.

  • Specjalne PODZIĘKOWANIE kieruję do wolontariuszy, którzy skosili trawę na ogromnym terenie zielonym parafii oraz do Pań, które przynoszą kwiaty i dbają o nie regularnie tak w kościele, jak i poza nim – niech Bóg Wam wynagradza swym błogosławieństwem!

  • W minionym tygodniu kontynuowały się w kościele prace renowacyjne: konserwacja techniczna na ścianach, uzupełnienia stolarskie, woskowanie przy ołtarzach bocznych oraz odtworzenie detali kredencji zakrystyjnej, dołożono drewniane wykończenia przy złączenich ścian i przy ambonie – serdeczne: Bóg zapłać!

  • Zainteresujmy się pismami katolickimi – są dostępne i w nawie bocznej, i w nawie głównej przy ołtarzu św. Michała.

  • W parafii jest odtąd dostępny w biurze parafialnym i zakrystii PORTAL PŁATNICZY, który daje możliwość płatności bezgotówkowej oraz doładowywań telefonicznych; zachęcam do skorzystania.