Ogłoszenia parafialne 26-05-2019

 

 • Dzisiaj(26.05.2019)– obchodzimy DZIEŃ MATKI; weźmy też wszyscy udział w wyborach do Euro parlamentu – to WAŻNE! Po Mszy św. o 11.00 będzie PROCESJA WIELKANOCNA.

 • Nasza Archidiecezja otrzymała nowego Biskupa! Został nim ksiądz Rektor Seminarium Dr Szymon Stułkowski – módlmy się za nowego pasterza!

 • W całym maju nabożeństwa majoweodprawiane są w kościele 10 minut przed każdą Mszą św., aw czerwcunabożeństwa czerwcowe do NSPJ odprawiane będą w kościele 10 minut przed każdą Mszą św.!

 • W piątek(31.05.2019)obchodzić będziemy święto Nawiedzenia NMP.

 • W 1.sobotę miesiąca(01.06.2019)w Archikatedrze Poznańskiej odbędą się święcenia kapłańskie; otoczmy szczerą modlitwą Neoprezbiterów, którzy niebawem rozpoczną posługę dla naszej diecezji; o 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo 1.sobotnie.

 • W 1.niedzielę miesiąca(02.06.2019)– obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiegooraz ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA za Świątynię Opatrzności – zbierzemy na ten cel ofiary; pół godziny przed Mszami będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji; po Mszy św. o 11.00przejdzie PROCESJA WIELKANOCNA.

 • W 1.poniedziałek miesiąca(03.06.2019)modlitwy za misje i misjonarzy.

 • Serdecznie DZIĘKUJĘza złożone ostatnio ofiary specjalnena remont kościoła i spływające jeszcze daniny: Bóg zapłać!

 • Wyrażam WDZIĘCZNOŚĆ za staranny dyżur w sprzątaniu parafianom z Rębowa z numerów: 17, 16, 14 i 13; upraszam Wam Boże łaski i błogosławieństwo! Za tydzień przyjdą sprzątać kolejni parafianie z Rębowa spod numerów: 12, 11, 10 i 9.

 • 28.majaod 10.00 do 11.00 w NZOZ KROB-MED w Krobi na ul. Powstańców Wlkp. 95 odbędzie się bezpłatne BADANIE WZROKU z możliwością dobrania szkieł i zakupu oprawek; rejestracja telefoniczna; szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie.

 • Na okazję Dnia Dzieckawraz z Drukarnią i Księgarnią św. Wojciecha przygotowaliśmy specjalną ofertę na prezenty dla dzieci, które dziś i za tydzień są wystawione z boku kościoła.

 • UWAGA! Za tydzień będzie można nabywać lub zamawiać EMBLEMATY, FLAGI, kijki do flag i proporczyki, które rozprowadzać będzie Parafialny Zespół Caritas; zachęcam do skorzystania z dobrej okazji przygotowania się na Nawiedzenie Matki Bożej.