Ogłoszenia parafialne 25-11-2018

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  25.11.2018.

Rok  św. Stanisława  Kostki / 100 lecie Niepodległości Polski

450 lat KOŚCIOŁA w Domachowie

Sensacyjne ODKRYCIE starej polichromii i konstrukcji kościoła! 

  • Dzisiajprzeżywana jest w Kościele na całym świecie Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata– uroczystość, która zamyka rok kościelny; za tydzień już ADWENT !
  • W piątek(30.11.2018)obchodzić będziemy święto św. Andrzeja, Apostoła; swe imieniny będzie obchodził między innymi p. Kościelny; wszystkim solenizantom pod patronatem św. Andrzeja już teraz życzę rodzinnego szczęścia i Bożej pomocy w całym życiu – Szczęść Boże!
  • W sobotę(01.12.2018)BIURO PARAFIALNE będzie NIECZYNNE; jest to sobota miesiąca– zachęcam do wspólnych modlitw przed Najświętszym Sakramentem od godziny 18.00!
  • Za tydzień rozpoczynamy ADWENT!!  RORATY czyli specjalne Msze św. z lampionami (!) odprawiane będą codziennie od poniedziałku do piątku o 17.00! Zapraszam wszystkich, a najgoręcej dzieci i młodzież!
  • Za dwa tygodnie w sobotę(08.12.2018)przeżywać będziemy Godzinę Łaski; zapraszam wszystkich na wspólną modlitwę adoracyjną przed Najświętszym Sakramentem od 12.00 do 13.00!
  • WIELKIE PODZIĘKOWANIE za ostatnie sprzątanie składam: a) niezawodnej ekipie radosnej młodzieży, która po raz kolejny z entuzjazmem podjęła wysiłek zgrabiania liści i sprzątnięcia rozrzuconych gałęzi na dużym terenie parafialnym; b) dyżurnym z kolejki z Domachowa z numerów: 94, 93, 92 i 91– za pełne oddania starania, by kościół i otoczenie w niedzielę witały wszystkich pięknie przygotowane do świętowania; upraszam Wam u Boga obfite łaski i Bożą opiekę nad Waszymi Rodzinami! W tym tygodniu dyżur podejmą mieszkańcy Domachowa z numerów: 90, 89, 88 i 87!
  • Bóg zapłać! składam tym, którzy przez cały listopad mieli wywieszone flagi narodowe podkreślając dumny Jubileusz 100.lecia odzyskania wolności przez Polskę!
  • Podziękowanie za ofiarowane parafii 100 drzewek tui, wolontariuszom za wkopanie na cmentarzu i zabezpieczenie ich siatką – Bóg zapłać.