Ogłoszenia parafialne 21.10.2018

Rok  św. Stanisława  Kostki / 100 Dni Abstynencji na 100 lecie Niepodległości Polski

450 lat KOŚCIOŁA w Domachowie

BIBLIA PAUPERUM  DOMACHOVENSIS – sensacyjne ODKRYCIE starej polichromii!

 • Dzisiaj jest 3.niedziela miesiąca(21.10.2018)dlatego o 11.00 będzieMSZA DZIECI! Przeżywamy Światową Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna TYDZIEŃ MISYJNY; Szkolne Koło Misyjne zbierze ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne; po Mszy św. o 11.00 odbędzie się w kościele spotkanie przygotowujące przed I Komunią św. Pamiętajmy o wyborach do władz lokalnych!
 • W miesiącu październiku RÓŻANIECodmawiamy: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w łączności z Mszami(rozpoczynamy5 minut przed Mszą św. – naprzemiennie prowadzą kolejne wioski), z kolei w soboty, niedziele, środy i święta – pół godziny przed Mszami(prowadzić będzie Żywy Różaniec); młodzież i dziecizapraszamy razem z panią Katechetką na nabożeństwa różańcowe w kościele w poniedziałki, wtorki i czwartki października o 17.30! W najbliższy poniedziałek na Mszy św. wieczornej różaniec prowadzić będzie – Domachowo; we wtorek – Bodzewko; w czwartek – Stara Krobia; w piątek – Rębowo; za tydzień w poniedziałek (29.10) – Krajewice i we wtorek (30.10) – Ziółkowo.
 • W tym tygodniuodbędą się spotkania indywidualne kandydatów do bierzmowania z Proboszczem(lista osobowa na poszczególne dni jest dostępna w gablocie).
 • W niedzielę za tydzień(27/28.10.2018)przeżywać będziemy DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM! Złożymy specjalne ofiaryna Pakistan.
 • U W A G A: za tydzień w środę(10.2018)będzie OBCHÓD CHORYCH i SPOWIEDŹprzed uroczystością Wszystkich Świętych i 1.piątkiem miesiąca!
 • Za wzorowy, pełen poświęcenia i dokładności dyżur w sprzątaniu oraz za gigantyczną akcję grabienia liści i ich wywóz DZIĘKUJĘ parafianom ze Starej Krobiz numerów: 84, 85, 87, 88 i 89oraz kilkunastoosobowej grupie chętnej, radosnej i pracowitej młodzieży! Niech Bóg Wam wszystkim błogosławi i ubogaca potrzebnymi łaskami! W tym tygodniujesiennydyżur podejmą mieszkańcy Starej Krobi z numerów: 90, 91, 92, 93 i 96! Można się zamieniać między sobą, ale nie będzie zmiany w ogłaszaniu numerów.
 • Kieruję WIELKIE PODZIĘKOWANIE grupom oddanych wolontariuszy za: ścięcie suchych drzew na cmentarzu i usunięcie drewna oraz za prace przy rusztowaniach i ustawieniu ławek do Liturgii! Polecam Was Bożej łaskawości i opiece!
 • DZIĘKUJĘ paniom za kwiatową aranżację we wnętrzu świątyni! Bóg zapłać!
 • DZIĘKUJĘgorąco (!) za złożone OFIARY SPECJALNEna renowację kościoła!
 • PRZYPOMINAM, że listopada wyruszy parafialna PIELGRZYMKA na Jasną Góręw Częstochowie; lista jest wyłożona w zakrystii; nie ma obowiązku ubezpieczenia, dlatego wpisując dokładne dane automatycznie wyrażamy zgodę na ich przekazanie Towarzystwu Ubezpieczeniowemu. Proszę o rychłe zapisywanie się.
 • Zbliża się termin rozliczeń dzierżawnych– można się zgłaszać do Proboszcza.