Ogłoszenia parafialne 21-05-2023

 • Dziś obchodzimy WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (20/21.05.2023) Msza św. o 11.00 zamknie BIAŁY TYDZIEŃ i uczci 1.ROCZNICĘ I KOMUNII ŚW. dzieci z zeszłego roku; po tej Mszy przejdzie PROCESJA WIELKANOCNA, a całość zakończy nabożeństwo Majowe i Błogosławieństwo Eucharystyczne! W Krobi odbędzie się uroczystość z udziałem Księdza Arcybiskupa Metropolity – po Mszy o 16.00 nastąpi poświęcenie na rynku odtworzonej figury św. Jana Nepomucena, która została zniszczona przez Niemców w czasie wojny; zachęcam do udziału w tym historycznym wydarzeniu wszystkich, także poczet sztandarowy.

 • Uwaga! JUTRO (poniedziałek, 22.05.2023) przeżywana będzie w naszej parafii doroczna WIECZYSTA ADORACJA; wzywam wszystkich parafian do gorliwej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem od 8 rano do 20 – indywidualnie i w grupach; PROGRAM jest dostępny jako załącznik do Ogłoszeń.

 • Nabożeństwa MAJOWE do Matki Bożej odprawiane są bezpośrednio po Mszach świętych, albo w łączności z przypisanym na dany dzień nabożeństwem stałym; Apel Jasnogórski będzie odśpiewywany w kościele na końcu sobotniej Mszy o 19.00.

 • Spotkania indywidualne dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w Biurze parafialnym we wtorek, czwartek i piątek od 20.00; przynosimy listy uczestnictwa w życiu Kościoła i wypożyczone broszury.

 • WYJĄTKOWO w najbliższą sobotę Biuro Parafialne będzie czynne tylko od 9.00 do 10.00dlatego można w tym tygodniu załatwiać sprawy w dowolnych wolnych chwilach.

 • W niedzielę za tydzień obchodzić będziemy ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO (27.05.2023) Msza św. o 11.00 z udziałem młodzieży kandydującej do bierzmowania i ich rodziców; po tej Mszy przejdzie PROCESJA WIELKANOCNA, a całość zakończy nabożeństwo Majowe i Błogosławieństwo Eucharystyczne! Po Mszy o 11 – spotkanie z młodzieżą do bierzmowania i ich rodzicami. Dodatkowo będzie Msza o 14.00.

 • UWAGA! W poniedziałek za tydzień (28.05.2023) przeżywany będzie drugi dzień ZIELONYCH ŚWIĄT – święto NMP Matki Kościoła; Msze o 10.00 i 18.30 – zapraszam!

 • Wielkie PODZIĘKOWANIE kieruję do parafian z Bodzewka Drugiego z mieszkań: 9/4, 9/3, 9/2 i 6/2; z precyzją sprzątnęli kościół, przy kościele oraz parking i dojścia – niech Bóg otacza Was swymi łaskami i swą miłością daje Waszym Rodzinom poczucie bezpieczeństwa! Następne sprzątanie podejmą parafianie z Bodzewka Drugiego z mieszkań: 6/1, 5/1, 5/2, 4/1, 2/2 i 2/1!(pamiętajmy, że w razie niemożności przybycia istnieje obowiązek zamiany lub zastępstwa!).

 • Wielkie PODZIĘKOWANIE składam Pani Katechetce Paulinie oraz Rodzicom tegorocznych dzieci komunijnych za trud przygotowań dzieci i kościoła na uroczystość komunijną i Biały Tydzień; osobną wdzięczność wyrażam rodzinom dzieci za dar ołtarza, jako wkład w renowację kościoła – niech Bóg Wam wynagrodzi!

 • Od początku czerwca rozpocznie się zapis rezerwacji Mszy świętych na okres od września tego roku do końca lutego roku 2024!

 • Informuję, że zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wkrótce rozpoczniemy stopniowo likwidować na naszym cmentarzu groby opuszczone i zaniedbane.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428