Ogłoszenia parafialne 21-02-2021

WIELKI POST

 • DZIŚ (21.02.2021) 3.niedziela miesiącana sumie o 11.00 zbiorą się DZIECI; po tej Mszy będzie spotkanie przygotowujące do I Komunii św.

 • JUTRO (poniedziałek, 22.02.2021) obchodzić będziemy święto Katedry św. Piotra Apostoła.Włączmy się w modlitwy za Papieża i Kościół Święty.

 • W niedzielę za tydzień (28.02.2021) – przeżywać będziemy Dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami – zbierzemy ofiary na dzieło pomocy „Ad Gentes”.

 • W piątki Wielkiego Postu odprawiana jest DROGA KRZYŻOWA: o 17.30 dla dzieci i młodzieży, a dla dorosłych – po Mszy świętej.

 • W niedziele Wielkiego Postu – o 14.00 odprawiane są GORZKIE ŻALE, a zaraz po nich – Msza święta.

 • Za świetnie zorganizowany i gorliwy dyżur w sprzątaniu kościoła, dojść i parkingu serdecznie DZIĘKUJĘ parafianom z Domachowa z numerów: 99, 97 i 96. Upraszam Waszym Rodzinom zdrowie, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo! Za tydzień (27.02.2021) dyżur podejmą mieszkańcy Domachowa spod numerów: 95, 94, 93, 92, 91 i 90.

 • W minionym tygodniu zainstalowano na ścianach stacje Drogi Krzyżowej i dokonano serii specjalistycznych pomiarów konstrukcji kościoła – dziękuję gorąco oddanym wolontariuszom.

 • PRZYPOMINAM O OBOWIĄZYWANIU RESTRYKCJI PANDEMICZNYCH! Biuro Parafialne jest CZYNNE w sobotę od 9.00 do 11.00, ale zgodnie z obostrzeniami. Proszę korzystać przy wejściach do kościoła z płynu dezynfekującego ręce; także po spowiedzi przecieramy folię konfesjonału chusteczką zwilżoną w dozowniku! Starajmy się za wszelką cenę w kościele maksymalnie rozproszyć!

 • Zachęcam do obejrzenia ostatnich emisji telewizyjnych o naszym kościele w Internecie na stronie TVP3 pod hasłami: „Szlakiem drewnianych kościołów” oraz „Agape”.

 • UWAGA: jak, co roku w Wielkim Poście złożymy Daninę, jednak w tym roku DANINA diecezjalna i parafialna składana będzie we własnych kopertach ze szczegółowym opisem wewnątrz.

 • W przedsionku nawy bocznej wywieszone zostały WSKAZANIA WIELKOPOSTNE na 2021 rokSłowo na Wielki Post Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski oraz Ogłoszenia parafialne – proszę się zapoznać.

 • INFORMACJA dla narzeczonych: najbliższy Kurs Przedmałżeński odbędzie się w parafii farnej w Gostyniu w dniach 22 – 27 marca 2021 – zawsze w Sali Domu Katechetycznego o 19.00. Nie ma wcześniejszych zapisów – przychodzimy bezpośrednio na spotkanie.