Ogłoszenia parafialne 19-07-2020

  • Za tydzień w sobotę i niedzielę po Mszach św. przed kościołem odbędzie się ŚWIĘCENIE KIEROWCÓW I POJAZDÓW!

  • Za perfekcyjne sprzątnięcie kościoła i terenu zewnętrznego gorąco DZIĘKUJĘ parafianom ze Starej Krobi z numerów: 23A, 24, 25 i 27! Niech Bóg Was osłania swą opieką i obsypie łaskami! Za tydzień dyżur w sprzątaniu podejmą rodziny ze Starej Krobi z numerów: 28, 28A, 29, 31 i 32.

  • W minionym tygodniu kontynuowały się w kościele działania renowacyjne: prace konserwatorskie na ścianach i przy kredencji zakrystyjnej, wykończono drewniane obramowania ościeży okien, dokonano scanningu 3D kolejnych obiektów ruchomych – serdeczne: Bóg zapłać!

  • Zainteresujmy się pismami katolickimi – są dostępne i w nawie bocznej, i w nawie głównej przy ołtarzu św. Michała.

  • Przypominam, że w Lesznie powstała nowa szkoła katolicka – Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego i trwa rekrutacja kandydatów – szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie.

  • W Farze gostyńskiej w dniach od 20 do 25 lipca odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI; początek o 19.00 – zapisy bezpośrednio na spotkaniu.

  • Zmarł śp. ksiądz kardynał Zenon Grocholewski z Watykanu – duma naszej Archidiecezji; w jego pogrzebowej drodze do ojczystej ziemi towarzyszmy mu serdeczną modlitwą – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!