Ogłoszenia parafialne 19-03-2023

• Dziś – 3.niedziela miesiąca (18/19.03.2023) na Mszy o 11.00 spotkają się wszystkie DZIECInaszej parafii, a po tej Mszy będzie spotkanie przed komunijne.

• W WIELKIM POŚCIE

składamy DANINĘ DIECEZJALNĄ I PARAFIALNĄ – w wyłożonych kopertach lub we własnych, ale zawsze z dokładnie opisanym adresem! Bóg zapłać (!) za już złożone ofiary!

w piątki Wielkiego PostuDROGA KRZYŻOWA: dla młodzieży i dzieci o 17.30, a dla wszystkich – po Mszy św.

w niedziele – o 13.45 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, a GORZKIE ŻALE o 14.00, a po nich – dodatkowa Msza

• Uwaga! Ze względu na obchód niedzieli została przeniesiona na JUTRO (poniedziałek, 20.03.2023) UROCZYSTOŚĆ św. JÓZEFA; u nas specjalna Msza św. intencji parafii i parafian zostanie odprawiona o 19.00; do wspólnej modlitwy najmocniej zapraszam Parafialną Radę Duszpasterską; zaraz po tej Mszy św. odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej– w Gościńcu. Wraz ze świętym Józefem serdecznie oczekuję!

• We wtorek (21.03.2023) po Mszy – spotkanie Rady Głównej Żywego i Nieustającego Różańca – liczę na przedstawicieli wszystkich wiosek!

• W środę (22.03.2023) po Mszy – spotkanie wszystkich ministrantów!

• W czwartek (23.03.2023) po Mszy – spotkanie kandydatów do bierzmowania!

• W piątek (24.03.2023) po Mszy – spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej!

• W sobotę (25.03.2023) obchodzimy UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGODZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA; zbierzemy ofiary na Fundusz Obrony Życia; chętni będą mogli po Mszach podjąć Adopcję Poczętego Życia, do czego gorąco zachęcam!

• UWAGA: Już w poniedziałek za tydzień (27.03.2023) odbędzie się w naszej parafii SPOWIEDŹ ŚWIĄTECZNA z udziałem Księży z dekanatu; zapraszam od 16.00 do 17.30 !!

• W czwartek, 30.03.2023 odbędzie się świąteczny OBCHÓD CHORYCH; chorych można już zapisywać w zakrystii.

• Wzorowo wywiązali się z obowiązku dyżuru w sprzątaniu parafianie z Rębowa z numerów: 33D, 33, 32A i 32; przywrócili świąteczną czystość w świątyni, zadbali o czystość parkingu i przed cmentarzem, szczególnie dokładnie uprzątnęli schody wejściowe na nekropolię; wyrażam serdeczną WDZIĘCZNOŚĆ za wysiłek i poświęcenie; włączam Was w modlitwy wstawiennicze za Wasze Rodziny, upraszając Bożą łaskawość i osłonę dla Was na trudne czasy! Następny dyżur podejmą parafianie z Rębowa z numerów: 27G, 27, 28, 29 i 30 (pamiętajmy, że w razie niemożności przybycia istnieje obowiązek zamiany lub zastępstwa!).

• Gorąco DZIĘKUJĘ za OFIARY NA KWIATY do Grobu Pańskiego! W niełatwej akcji Ziółkowo Drugie zebrało 330 zł, Ziółkowo wioska – 690 zł, a Bodzewko Drugie – 350 zł.

• Przypominam, że już od jutra, 20 do 25 marca, w gostyńskiej Farze, odbywać się będzie KATECHEZA PRZEDMAŁŻEŃSKA (kurs dla narzeczonych). Spotkania odbędą się w Domu Katolickim (ul. Jana Pawła II 8) od godz. 19:15. Zapisy w pierwszym dniu nauk.
    Nauki przeprowadzone będą według nowego, obowiązującego w Archidiecezji systemu przygotowania do ślubu!

• W tym roku Sakramentu Bierzmowania udzieli w naszej parafii Biskup Zdzisław Fortuniak w niedzielę, 25.06.2023 roku o 17.00.

• W zakrystii są do nabycia PASCHALIKI Caritas na stół wielkanocny w cenie 12 zł.

• UWAGA: w tym roku dyżur w procesjach obejmuje Domachowo; dyżur w rozwieszaniu proporczyków przy kościele (razem z Domachowem) oraz przygotowanie ołtarzy przy kościelena zakończenie Oktawy przejmuje Stara Krobia.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428