Ogłoszenia parafialne 16-06-2024

  • Dzisiaj 3.niedziela miesiąca (16.06.2024): o 11.00 będzie odprawiona MSZA DZIECI dla wszystkich dzieci naszej parafii; po tej Mszy – spotkanie dla tegorocznych dzieci komunijnych.

  • W czerwcu Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa jest odmawiana na początku Mszy św.

  • W tym tygodniu w Liturgii wspominamy w poniedziałek św. Brata Alberta Chmielowskiego i w piątek św. Alojzego Gonzagę.

  • U W A G A: W najbliższy piątek (21.06.2024) o 8.00 zostanie odprawiona MSZA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO, a o 15.00 MSZA ABSOLWENTÓW VIII KLASY.

  • Ostatni dyżur w sprzątaniu z zapałem podjęli parafianie z Domachowa z numerów: 84, 84A, 80, 82, 82B/1, 82B/2 i 82C/1! Solidnie przygotowali na obchód niedzieli kościół, parking i dojścia. Upraszam Waszym Rodzinom obfite łaski od Boga i codzienną pomyślność pod Jego opieką. Za tydzień dyżur podejmą mieszkańcy Domachowa z numerów: 81, 81A, 81D, 79, 79A oraz mieszkańcy numeru 74! (Zasadniczo przychodzimy na godzinę 9.00; pamiętajmy też, że w razie niemożności przybycia istnieje obowiązek zamiany lub zastępstwa!).

  • Gorąco DZIĘKUJĘ za dostarczone do kościoła kwiaty i za przygotowanie świeżych aranżacji we wnętrzu świątyni – upraszam Wam Bożą łaskawość! Osobną WDZIĘCZNOŚĆ kieruję do młodzieży, która z pomocą pana Kościelnego skosiła dużą część trawy na terenie przykościelnym – niech Bóg Wam błogosławi i pozwoli przeżyć piękne wakacje!

  • Młodzież zachęcam do włączenia się w obchody nowej edycji PARADISO na Świętej Górze, 02.07.2024 – zwróćmy uwagę na plakat w gablocie.

  • Zaczynamy się przygotowywać do przyjęcia na stałe do naszej parafii RELIKWII BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW! Chętni mogą składać ofiary w kopertach z napisem „Na relikwie”na związane z tym koszty sprowadzenia relikwii, na konieczne formalności i specjalny relikwiarz – z góry: Bóg zapłać!

 

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl

Tel. 720 294 428