Ogłoszenia parafialne 16-05-2021

• Dziś (16.05.2021) WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE; po sumie odprawiona będzie PROCESJA WIELKANOCNA; na Mszy św. o 11.00 spotka się MŁODZIEŻ naszej parafii, a po Eucharystii – kandydaci do bierzmowania!

• W tym tygodniu przygotowujemy się do Zesłania Ducha Świętego przez specjalną modlitwę włączoną w NABOŻEŃSTWA MAJOWE do NMP – 10 minut przed Mszą świętą lub w ramach przewidzianego na dany dzień nabożeństwa! APEL JASNOGÓRSKI przy figurze MB – w soboty maja o 21.00.

• W czwartek (20.05.2021) – po Mszy św. odbędzie się KATECHEZA DOROSŁYCH dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem św.!

• W najbliższą sobotę (22.05.2021) Biuro Parafialne będzie NIECZYNNE!

• Za tydzień (23.05.2021) obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki; po sumie odprawiona będzie PROCESJA WIELKANOCNA; dzień tenkończy w Liturgii okres wielkanocny!

• Za tydzień w poniedziałek (w drugi dzień Zielonych Świąt) (24.05.2021) obchodzić będziemy święto NMP Matki Kościoła; Msze święte będą odprawione o 10.00 i 19.00!

• PRZYPOMINAM, że zapisy rezerwacji Mszy na nowy okres rozpoczną się dopiero od początku czerwca!

• Serdeczną WDZIĘCZNOŚĆ wyrażam za solidny dyżur w sprzątaniu parafianom z Rębowa z numerów 23, 19 i 18, którzy z wielkim kunsztem zadbali o wygląd kościoła i otoczenia; otaczam Was wstawiennictwem o Bożą łaskawość i błogosławieństwo dla Waszych Rodzin. W nadchodzącym tygodniu dyżur podejmą z Rębowa mieszkańcy domów nr 17, 16, 15, 14 i 13.

• UWAGA: W maju – miesiącu maryjnym – zachęcam do pogłębienia swej więzi z Matką Bożą wczytując się w pismo „TOTA TUA”, dostępne na stoisku z czasopismami; gorąco zachęcam! Proponujmy też innym!