Ogłoszenia parafialne 16-01-2022

  • We wtorek (18.01.2022) – rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

  • Przypominam, że w każdy wtorek po Mszy św. odprawiamy nabożeństwo do św. Michała Archanioła, w środę o 18.00 – Różaniec i Nowennę do MB Nieustającej Pomocy, a w czwartek po Mszy św. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie – modlitwy w intencji kapłanów i o powołania duchowne – gorąco zapraszam do wspólnej modlitwy!

  • W piątek (21.01.2022) wspomnienie liturgiczne św. Agnieszki i DZIEŃ BABCI; z kolei w sobotęDZIEŃ DZIADKA; nie zapomnijmy o naszych seniorach poprzez modlitwę i sprawienie im drobnej przyjemności.

  • Za tydzień (22 i 23.01.2022) obchodzona będzie NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO; będziemy mogli złożyć ofiary na archidiecezjalne Radio „Emaus”.

  • UWAGA! W tym tygodniu Biuro Parafialne jest NIECZYNNE!

  • Za świetnie zorganizowaną akcję sprzątania kościoła i dojść do świątyni wyrażam PODZIĘKOWANIE rodzinom ze Starej Krobi z numerów: 25, 27, 28, 28A i 31; upraszam Wam Bożą opiekę, wszystkie potrzebne łaski i błogosławieństwo. W tym tygodniu dyżur podejmą mieszkańcy Starej Krobi z numerów: 32, 33, 35, 38 i 39.

  • DZIĘKUJĘ tym, którzy z troski o innych zakładają w kościele maseczki! Przypominam, że według najnowszych przepisów jednorazowo do naszego kościoła może wejść 100 osób (oprócz zaszczepionych)!

  • Serdecznie DZIĘKUJĘ za niezwykle sympatyczne SPOTKANIA KOLĘDOWE. Bóg zapłać też za ofiary kolędowe, które pomogą parafii przetrwać obecne kryzysy. Niech Pan Bóg osłania Wasze Rodziny i zsyła nieoczekiwane pocieszenia – Szczęść Boże! Ostatnie spotkanie kolędowe odbędzie się dzisiaj w Biskupiańskim Gościńcu o 15.00.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl

Tel. 720 294 428 lub 732 432 405