Ogłoszenia parafialne 15-05-2022

Dzisiaj (15.05.2022) na Mszy o 11.00 z wszystkimi DZIEĆMI naszej parafii przeżyjemy 1.rocznicę I Komunii św. i zamknięcie Białego Tygodnia; po Mszy o 11.00 będzie RÓŻAŃCOWA PROCESJA POKUTNA, w której za pośrednictwem Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli błagać będziemy Miłosierdzie Boże o ratunek dla Polski i Polaków przed epidemiami i wojną – przybądźmy licznie i módlmy się żarliwie! Dziś jest jeszcze dodatkowa Msza św. o 14.00.

  • Przez cały maj 10 minut przed wszystkimi Mszami odprawiamy NABOŻEŃSTWO MAJOWE; Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej – w soboty maja o 21.00.

  • W poniedziałek (jutro, 16.05.2022) obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, Patrona Polski; po Mszy św. odmówimy Litanię do św. Andrzeja Boboli i Akt Zawierzenia Polski Bożemu Miłosierdziu.

  • W sobotę (21.05.2022) w katedrze odbędą się Święcenia Prezbiteratu – módlmy się za nowych księży!

  • W najbliższą niedzielę (22.05.2022) na Mszy o 11.00 zbierze się cała MŁODZIEŻ naszej parafii; po tej Mszy św. odbędzie się w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

  • Wyrażam wielką WDZIĘCZNOŚĆ wszystkim, którzy wspaniale uporządkowali kościół i całe otoczenie oraz przystroili świątynię na uroczystość I Komunii św. i przy okazji na wizytację biskupią; specjalne podziękowanie kieruję do Rodziców tegorocznych Dzieci Komunijnychzłożyli ofiarę specjalną na kontynuację prac renowacyjnych wnętrza naszego kościoła w wysokości 2900zł – w imieniu całej parafii: Bóg zapłać!!

  • Składam serdeczne PODZIĘKOWANIE wszystkim, którzy się zmobilizowali i przyszli na wspólną modlitwę i spotkania z Biskupem w minioną sobotę; jestem ogromnie wdzięczny tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie poszczególnych punktów wizytacji; specjalne podziękowanie dla pań, które pomagały na probostwie i tym, które przyniosły wspaniałe wypieki i przygotowały spotkania grup z Biskupem w Gościńcu Biskupiańskim; osobno dziękuję obsłudze kościelnej, orkiestrze Mayera i Biskupianom; niech Bóg wszystkim błogosławi!!

  • Ogromnie DZIĘKUJĘ grupie oddanych wolontariuszy za sprowadzenie i rozplanowanie pierwszej partii tłucznia drogowego, a także za sprowadzenie drugiego transportu grysu, który wyrówna całą drogę procesyjną wokół kościoła oraz dojazd do Oratorium św. Józefa; ofiarnych panów zawierzam Bożej opiece i łaskawości – Bóg zapłać!

  • Składam PODZIĘKOWANIE za perfekcyjny dyżur w sprzątaniu kościoła i całego terenu parafialnego aż po cmentarz; wdzięczność kieruję do parafian z Domachowa nr 90, 88, 79 i 79A; upraszam Wam Bożą osłonę w tych trudnych czasach i potrzebne łaski! W tym tygodniu przyjdą z Domachowa rodziny spod numerów: 80, 81, 81A, 81D, 82 i 84A.

  • Od 25 czerwca do 2 lipca odbędzie się pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorie organizowana przez parafię farną w Gostyniu; szczegóły są dostępne w zakrystii i u Proboszcza.

 

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428