Ogłoszenia parafialne 13-06-2021

• Dziś (12/13.06.2021) 2.niedziela miesiąca i wspomnienie Objawień Fatimskich; składamy ofiary na rozwój naszej parafii i modlimy się za dobrodziejów; dodatkowo, po Mszach będziemy mogli wspomóc KUL, WT i szkoły katolickie; o 11.00 będzie MSZA MŁODZIEŻY, a po niej – spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania.

• W czwartek (17.06.2021) po Mszy odbędzie się KATECHEZA DOROSŁYCH dla rodziców i chrzestnych przed chrztem.

• Za tydzień, w niedzielę (20.06.2021) na Mszy o 11.00 świętować będziemy 1.rocznicę I Komunii św.

• Gorąco DZIĘKUJĘ za liczny i energiczny dyżur sprzątania kościoła i terenu parafialnego parafianom z Rębowa z numerów 4, 2, 1 i 22; Bożej hojności powierzam Wasze Rodziny i proszę o osłonę Bożej Opatrzności w całej Waszej przyszłości! W sobotę dyżur podejmą z Bodzewka Drugiego – wszystkie mieszkania z numerów: 17, 14 i 13.

• NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE do NSPJ – 10 minut przed Mszą świętą lub w ramach przewidzianego na dany dzień nabożeństwa!

• Składam WIELKIE PODZIĘKOWANIE wszystkim, którzy włączyli się czynnie w tworzenie pięknych przeżyć Bożego Ciała, Oktawy i uroczystości Najświętszego Serca Jezusa; w sposób szczególny pragnę wyrazić wdzięczność parafianom z Krajewic, w tym roku obciążonym w tym czasie świętowania obsługą procesji i budową ołtarzy przy kościele – NIECH BÓG WAM WYNAGRODZI SWĄ MIŁOŚCIĄ WASZE POŚWIĘCENIE! Wszystkim parafianom za wszelkie dobro i radosną wspólnotę wiary: BÓG ZAPŁAĆ!

• W niedzielę, 11.07.2021 planujemy DZIEŃ CHORYCH i FESTYN; na Mszy o 11.00 udzielony zostanie sakrament namaszczenia chorych, a następnie rozpocznie się w plenerze otwarte spotkanie i Festyn. Wszystko będzie zależało od zgody Sanepidu.

• Przypominam o Powszechnym Spisie Ludności; szczegóły znajdziemy w gablocie i na WWW.spis.gov.pl

• Archidiecezjalne Święto Młodych PARADISO na Świętej Górze odbędzie się 02.07.2021 roku; szczegóły na WWW.paradiso.org.pl

• Na stoisku z czasopismami znajdziemy kolejny numer nowego Miesięcznika TOTA TUA z gorejącym Sercem Jezusa – bardzo zachęcam do nabycia go oraz nowy „Przewodnik Katolicki”.