Ogłoszenia parafialne 12-03-2023

 • Dziś – 2.niedziela miesiąca (11/12.03.2023) składamy ofiary na utrzymanie i rozwój naszej parafii; modlimy się za dobrodziejów naszej wspólnoty – Bóg zapłać! Dziś na Mszy o 11.00spotyka się cała MŁODZIEŻ naszej parafii, a po tej Mszy będzie dodatkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

 • W WIELKIM POŚCIE

składamy DANINĘ DIECEZJALNĄ I PARAFIALNĄ – w wyłożonych kopertach lub we własnych, ale zawsze z dokładnie opisanym adresem! Bóg zapłać (!) za już złożone ofiary!

w piątki Wielkiego PostuDROGA KRZYŻOWA: dla młodzieży i dzieci o 17.30, a dla wszystkich – po Mszy św.

w niedzieleGORZKIE ŻALE o 14.00, a po nich – dodatkowa Msza

 • Za tydzień – 3.niedziela miesiąca; na Mszy o 11.00 spotkają się wszystkie DZIECI naszej parafii, a po tej Mszy będzie dodatkowe spotkanie przed komunijne.

 • Perfekcyjnie i żywiołowo wywiązali się z obowiązku dyżuru w sprzątaniu parafianie z Rębowa z numerów: 36, 35, 34 i 33H; serdecznie DZIĘKUJĘ Wam za wysiłek i zgraną współpracę; upraszam Waszym Rodzinom obfitą łaskę od Pana, Jego osłonę w trudnych czasach i błogosławieństwo na każdy dzień! Następny dyżur podejmą parafianie z Rębowa z numerów: 33D, 33, 32A i 32 (pamiętajmy, że w razie niemożności przybycia istnieje obowiązek zamiany lub zastępstwa!).

 • Kilku rodzinom dziękuję za uporządkowanie części cmentarza! Niech Bóg wynagrodzi Wasz trud szczególną opieką nad Waszymi Rodzinami – SERDECZNA WDZIĘCZNOŚĆ!

 • INFORMUJĘ, że w dniach od 20 do 25 marca, w gostyńskiej Farze, odbędzie się KATECHEZA PRZEDMAŁŻEŃSKA (kurs dla narzeczonych). Spotkania odbędą się w Domu Katolickim (ul. Jana Pawła II 8) od godz. 19:15. Zapisy w pierwszym dniu nauk.
  Nauki przeprowadzone będą według nowego, obowiązującego w Archidiecezji systemu przygotowania do ślubu!

 • W tym roku Sakramentu Bierzmowania udzieli w naszej parafii Biskup Zdzisław Fortuniak w niedzielę, 25.06.2023 roku o 17.00.

 • W zakrystii są do nabycia PASCHALIKI Caritas na stół wielkanocny w cenie 12 zł.

 • UWAGA: w tym roku dyżur w procesjach obejmuje Domachowo; dyżur w rozwieszaniu proporczyków przy kościele (razem z Domachowem) oraz przygotowanie ołtarzy przy kościelena zakończenie Oktawy przejmuje Stara Krobia.

 • Ksiądz Arcybiskup Metropolita rekomenduje i bardzo zachęca do korzystania z internetowego portalu katolickiego OPOKA (www.opoka.org.pl), założonego przez Fundację „Opoka”; gorącopolecam zabrać ze sobą ulotkę informacyjną dziś dostępną.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428