Ogłoszenia parafialne 10-02-2019

  • DZIŚ(10.02.2019) 2.niedziela miesiąca– jak, co miesiąc składamy ofiary na renowacje w naszej świątyni; o 9.00 – MSZA MŁODZIEŻY, a zaraz po niej odbędzie się spotkanie z tegorocznymi bierzmowanymi, ich rodzicami i świadkami.

  • W poniedziałek(11.02.2019)w naszym kościele wyjątkowo nie będzie Mszy św.

  • W 3.niedzielę miesiąca(17.02.2019)– o 11.00 zostanie odprawiona MSZA DZIECI, a zaraz po niej odbędzie się spotkanie przed I Komunią św. dla dzieci i rodziców.

  • Gorąco DZIĘKUJĘ panu kościelnemu, wszystkim panom i paniom, którzy przybyli w miniony poniedziałek i sprawnie rozebrali w kościele świąteczne dekoracje i uprzątnęli świątynię przystosowując jej wystrój do okresu zwykłego w Liturgii.

  • W minionym tygodniu z wielkim poświęceniem sprzątnęli kościół parafianie z Domachowa spod numerów: 37, 35 i 104, którym serdecznie za przywrócenie naszej świątyni wzorowego porządku; Waszą nagrodą niech będzie Boża szczodrobliwość w łaskę; w tym tygodniu dyżur podejmą z Domachowa rodziny spod numerów: 102, 103, 33 i 31.

  • DZIĘKUJĘ za kolejne OFIARY SPECJALNE(!) na remont generalny wnętrza naszej świątyni. Niech dobry Bóg osłania Was swą Opatrznością!

  • Zachęcam do zapoznania się z propozycją nowych Modlitewników z większą czcionką! Zamówienia przyjmuje ministrant rozprowadzający czasopisma. Cena 18 zł.

  • UWAGA! W dniach od 11 do 16 marca 2019 roku w Farze Gostyńskiej odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI; spotkania będą codziennie o 19.00 w Domu Katechetycznym; zapisujemy się w pierwszym dniu!