Ogłoszenia parafialne 09-05-2021

  • Dziś 2.niedziela miesiąca (08/09.05.2021) wspieramy materialnie rozwój naszej parafii modlimy się za dobrodziejów; jest to dzień I Komunii św.: ranna Msza o 8.00, a następnie: o 9.30Msza komunijna chłopców i o 11.00 – Msza dziewczynek; UWAGA: wyjątkowo na Mszach komunijnych, oprócz dzieci obecni będą TYLKO RODZICE!

  • Rozpoczynamy BIAŁY TYDZIEŃ z dziećmi komunijnymi; dzieci będą przeżywać swe spotkanie z Panem Jezusem na wieczornych Mszach parafialnych, a w sobotę o 17.00!

  • W piątek (14.05.2021) przeżywać będziemy święto św. Macieja, Apostoła!

  • W niedzielę za tydzień (16.05.2021) obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; po sumie odprawiona będzie PROCESJA WIELKANOCNA; na Mszy św. o 11.00 spotka się MŁODZIEŻ naszej parafii, a po Eucharystii – kandydaci do bierzmowania!

  • NABOŻEŃSTWA MAJOWE do NMP – 10 minut przed Mszą świętą lub w ramachprzewidzianego na dany dzień nabożeństwa! APEL JASNOGÓRSKI przy figurze MB – w soboty maja o 21.00.

  • UWAGA: zapisy rezerwacji Mszy na nowy okres rozpoczną się od początku czerwca!

  • Serdeczne PODZIĘKOWANIE wyrażam licznie zebranym rodzinom przyszłorocznych dzieci komunijnych, którzy solidarnie i z wielkim zapałem podjęli trud totalnego gruntownego posprzątania kościoła i całego dużego terenu parafii. Wyrażam im wielką WDZIĘCZNOŚĆ i polecam Bogu opiekę nad ich domami.

  • Dyżurnym z kolejki DZIĘKUJĘ za perfekcyjne sprzątanie „na czysto” w kościele i wokół! Byli to parafianie z Rębowa z numerów: 30, 26, 26A, 26B i 25; osłaniam Was modlitwą wstawienniczą o Bożą łaskawość nad Waszymi rodzinami! W nadchodzącym tygodniu dyżur podejmą z Rębowa mieszkańcy domów nr 25, 24, 23, 19 i 18.

  • Dla pogłębienia swej więzi z Matką Bożą prowadzącej z czasem do zawierzenia siebie, bliskich i świata Maryi zachęcam do nabywania wystawionej książki „TOTA TUA”; propagujmy ją także w swoim środowisku!