Ogłoszenia parafialne 08-09-2019

  • DZISIAJ (08.09.2019)2.niedziela miesiąca; jak, co miesiąc składamy ofiary na inwestycje w naszej parafii; na Mszy św. o 11.00spotka się całaMŁODZIEŻ, a po Mszy św. odbędzie sięspotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami! O 13.30przy kościele zostanie odprawiona Msza św. inaugurująca IX Festiwal Tradycji i Folkloru, który przy Sali Wiejskiej w Domachowie oferować będzie wiele atrakcji aż do późnych godzin wieczornych – gorąco zachęcam do skorzystania! Jest to jednocześnie wspomnienie Narodzenia NMP – Matki Boskiej Siewnej; przyniesioneziarno zostanie poświęcone po Mszach św.

  • Na czas gazowania kościoła (do 18.09.2019)pod żadnym pozorem proszę nie zbliżać się do świątyni, bo to grozi zatruciem! Do czasu zakończenia fumigacji dyżury w sprzątaniu są zawieszone!

  • Trwa TYDZIEŃ WYCHOWANIA i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców– włączmy się w te ważne intencje modlitewne.

  • W sobotę(14.09.2019) obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego; UWAGA: tego dnia łączyć się będziemy duchowo z Włocławkiem, gdzie zwołana zostałaakcja POLSKA POD KRZYŻEM, będąca kontynuacją Wielkiej Pokuty; w naszej parafii zgromadzimy się w tej intencji pod krzyżem misyjnym przy kościele zaraz po Mszy św. o 19.00– modlitwy zakończymy Apelem Jasnogórskim – gorąco zapraszam!

  • Za tydzień(15.09.2019) 3.niedziela miesiąca; jak, co miesiąc na Mszy św. o 11.00spotkają się wszystkie DZIECI, a po Mszy św. odbędzie się spotkanie z kandydatami do I Komunii św. i ich rodzicami! Obchodzić będziemy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu! Zbierać będziemyofiary na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie.

  • W poniedziałek(16.09.2019) o 10.00 na Świętej Górzerozpocznie się PIELGRZYMKA CHORYCH; proszę, aby chorym i starszym umożliwić udział we Mszy św. z Biskupem i spotkanie z innymi.

  • W przyszłym tygodniuw środę (18.09.2019)zaraz po Mszy św.(około 19.15) odbędzie się CZUWANIE MŁODZIEŻYw ramach świętowania św. Stanisława Kostki, Patrona młodzieży.

  • W czwartek,19.09.2019odbędzie się KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszam rodziców i chrzestnych planujących chrzest.

  • 21.wrześniana Jasnej Górze odbędzie się Zjazd Rękodzielników; chętnych do dołączenia do pielgrzymki proszę o kontakt pod numer: 726 078 238 (plakat wisi w gablocie).