Ogłoszenia parafialne 07-07-2024

  • W lipcu w łączności z każdą Mszą św. odmawiamy LITANIĘ do BŁGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW jako przygotowanie do przyjęcia Relikwii tej wspaniałej Rodziny 14.lipca. Bóg zapłać (!) za ofiary złożone na Relikwie – można je składać w osobnych kopertach.

  • W tym tygodniu w Liturgii obchodzimy w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedykta, Opata i Patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu i w sobotę wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta oraz wspomnienie Objawień Fatimskich.

  • W środę (10.07.2024) o 16.00 odbędzie się próba scholi.

  • W sobotę i niedzielę (13/14.07.2024) na wszystkich Mszach witać będziemy RELIKWIE BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW, które przywiezie i słowem opatrzy ksiądz Stanisław M. Wszystkim, którzy złożyli ofiary na relikwiarz i formalności związane ze sprowadzeniem tej bezcennej pamiątki i przywóz składam serdeczne: Bóg zapłać!

  • Za tydzień 2.niedziela miesiąca (14.07.2024) – złożymy ofiary na funkcjonowanie parafii; będą odprawione Msze o 9.00 i o 11.30 – Msza z namaszczeniem chorych, po której w parku rozpocznie się doroczny FESTYN ARCHANIELSKI z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych, w tym z możliwością zwiedzenia kościoła i oddania czci relikwiom bł. Rodziny Ulmów; ogromnie DZIĘKUJĘ za trud przygotowań i organizacji wiosce Rębowo; w imieniu Organizatorów i własnym wszystkich GORĄCO ZAPRASZAM do przeżycia wspólnej radości!

  • Wielką WDZIĘCZNOŚĆ wyrażam za ostatnie porządki dokonane przy kościele, na dojściach i parkingu oraz perfekcyjne przygotowanie świątyni na obchód Dnia Pańskiego. To podziękowanie kieruję do parafian z Domachowa z numerów: 67, 66, 63, 62 i 61! Zawierzam Wasze Rodziny Bożej opiece i upraszam Wam potrzebne łaski, zdrowie i błogosławieństwo Boże! Za tydzień dyżur podejmą mieszkańcy Domachowa z numerów: 59, 58, 56, 55, 54 i 53! (Zasadniczo przychodzimy na godzinę 9.00; pamiętajmy też, że w razie niemożności przybycia istnieje obowiązek zamiany lub zastępstwa!).

  • Młodzieży i dzieciom przypominam, że NIE MA WAKACJI BEZ PANA BOGA!

  • Rolnikom serdecznie życzę POMYŚLNYCH ŻNIW i otaczam ich specjalną modlitwą!

  • U W A G A: Niedługo wejdzie w życie ustawa o ochronie dzieci – tzw. „Ustawa Kamilka. Archidiecezja i parafia wprowadziły odpowiednie Standardy ochrony dzieci, które w skróconej wersji zostały wywieszone w parafialnej gablocie, a w pełnej wersji są zamieszczone na Stronie internetowej parafii; są też do wglądu w Biurze Parafialnym. Jednocześnie informuję, że osobą zaufaną będącą łącznikiem w tych sprawach w naszej parafii jest pani mgr Krystyna Jańczak.

 

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl

Tel. 720 294 428