Ogłoszenia parafialne 06-10-2019

650 lat kościoła w Domachowie

 • DZIŚ (06.10.2019) przeżywamy 1.niedzielę miesiąca – pół godziny przed Mszami jest adoracja Najświętszego sakramentu.

 • JUTRO (poniedziałek, 07.10.2019) wspomnienie NMP Różańcowej; jak w każdy 1.poniedziałek miesiąca – po Mszy św. będą modlitwy za misje i misjonarzy; pamiętajmy, że w tym roku październik, zgodnie z życzeniem Papieża, jest nadzwyczajnym Miesiącem misyjnym.

 • W piątek (11.10.2019) – od 8.00 będzie OBCHÓD CHORYCH.

 • W sobotę (12.10.2019) – obchodzić będziemy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu.

 • Za tydzień (2.niedziela miesiąca) przeżyjemy XIX DZIEŃ PAPIESKI – dzięki Parafialnemu Zespołowi Caritas będzie można po Mszach nabyć KREMÓWKI papieskie; po raz ostatni w tym roku wspominać będziemy miesięcznicę Objawień Fatimskich; zbierzemy ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II, a w kościele – ofiary na inwestycje w naszej parafii; za tydzień o 11.00 – MSZA MŁODZIEŻY i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

 • W czwartek, 17.10.2019 po Mszy św. w kościele odbędzie się KATECHEZA DOROSŁYCH dla rodziców i chrzestnych przed chrztem św.

 • DZIĘKUJĘ za uciążliwy przez remonty i jesień dyżur w sprzątaniu parafianom z Ziółkowa z numerów: 10, 12, 13 i 14; specjalną wdzięczność wyrażam za usunięcie liści! Niech nagrodą dla Was będzie Boża łaskawość! W najbliższym tygodniu przyjdą mieszkańcy Ziółkowa z numerów: 15, 16, 17 i 18.

 • Składam ogromne PODZIĘKOWANIA za świeże kwiaty i aranżację dekoracji wnętrza świątyni!

 • Trwa XIV Festiwal Muzyki Oratoryjnej MUSICA SACROMONTANA – szczegóły znajdziemy na plakatach – dziś ostatni koncert!

 • W październiku razem odmawiamy w kościele RÓŻANIEC w następującym porządku: w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w łączności z Mszami (rozpoczynamy 5 minut przed Mszą św. – naprzemiennie prowadzą kolejne wioski: w poniedziałek – Krajewice; we wtorek – Ziółkowo; w czwartek – Stara Krobia; w piątek – Bodzewko; w poniedziałek za tydzień – Domachowo; we wtorek za tydzień – Rębowo), z kolei, w soboty, niedziele, środy i święta – pół godziny przed Mszami(prowadzić będzie Żywy Różaniec); MŁODZIEŻ i DZIECI zapraszam razem z panią Katechetką na nabożeństwa różańcowe w kościele w poniedziałki, wtorki i czwartki października o 17.30!

 • Po Mszach młodzież i dzieci mogą odbierać książeczki lub dzienniczki i pobrać naklejkę lub podpis.

 • W kaplicy św. Barbary wyłożone są różne wydawnictwa do nabycia – m.in. o św. Michale Archaniele oraz okolicznościowe foldery na Jubileusz naszego kościoła. Zachęcam.

 • Są jeszcze do dyspozycji dwa wolne miejsca dla dzieci w przedszkolu „Michałek”; kontakt w placówce wśród tygodnia od 7-15.

 • 6 listopada – w środę – o godz.18.30 w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie odbędzie się SPOTKANIE REJONOWE PARAFIALNYCH RAD DUSZPASTERSKICH; członkównaszej Parafialnej Rady Duszpasterskiej proszę, aby zaplanowali ten wyjazd i wzięli udział w tak ważnym spotkaniu.