Ogłoszenia parafialne 05-03-2023

• Dziś (04/05.03.2023) obchodzimy DZIEŃ MODLITW, POSTU i SOLIDARNOŚCI z MISJONARZAMI;o 9.00 jest Msza Żywego i Nieustającego Różańca! Po Mszach zostaną zbierane ofiary na Papieskie Dzieło AD GENTES – serdeczne: Bóg zapłać!

• W WIELKIM POŚCIE

składamy DANINĘ DIECEZJALNĄ I PARAFIALNĄ – w wyłożonych kopertach lub we własnych, ale zawsze z dokładnie opisanym adresem!

w piątkiDROGA KRZYŻOWA: dla młodzieży i dzieci o 17.30, a dla wszystkich – po Mszy św.

w niedzieleGORZKIE ŻALE o 14.00 wraz z Mszą św.

• Za tydzień – 2.niedziela miesiąca; złożymy ofiary na utrzymanie i rozwój naszej parafii; na Mszy o 11.00 spotka się cała MŁODZIEŻ naszej parafii, a po tej Mszy będzie dodatkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

• Wspaniale przygotowali kościół i teren parafialny na niedzielę parafianie z Rębowa z numerów: 41, 40, 39 i 38; wypełnili świątynię zapachem i świeżością; serdecznie zawierzam Bogu Wasze Rodziny i domy; niech Bóg wypełnia je swą łaską, zabezpiecza Opatrznością i błogosławi! Następny dyżur podejmą parafianie z Rębowa z numerów: 36, 35, 34 i 33A (pamiętajmy, że w razie niemożności przybycia istnieje obowiązek zamiany lub zastępstwa!).

• Wielkim wysiłkiem i niezłomnie kontynuowali formowanie krzewostanu przy cmentarzu i drodze! Niech Bóg wynagrodzi Wasz trud szczególna opieką nad Waszymi Rodzinami – serdeczne: Bóg zapłać!

• Przedszkole Niepubliczne „Michałek” przy naszym kościele prowadzi nabór dzieci na nowy rok szkolny! Pozostało już tylko kilka wolnych miejsc. Podania można pobrać w tygodniu w placówce w godzinach 7-15.

• Od 10 do 12 marca na Świętej Górze odbywać się będą Rekolekcje dla Żywego i Nieustającego Różańca pod hasłem „Z Maryją wierzę w Kościół”; zachęcam do udziału; koszt za cały pobyt: 250 zł.

• W zakrystii są do nabycia PASCHALIKI Caritas na stół wielkanocny w cenie 12 zł.

• UWAGA: w tym roku dyżur w procesjach obejmuje Domachowo; dyżur w rozwieszaniu proporczyków przy kościele (razem z Domachowem) oraz przygotowanie ołtarzy przy kościele na zakończenie Oktawy przejmuje Stara Krobia.

WWW.parafia-domachowo.pl

e-mail: domachowo@archpoznan.pl Tel. 720 294 428