Ogłoszenia parafialne 03-03-2019

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE, 03.03.2019.

 • DZIŚ 1.niedziela miesiąca(03.03.2019)pół godziny przed Mszamijest adoracja Najświętszego Sakramentu; po Mszy św. o 9.00 – krótkie spotkanie Żywego Różańca; rozpoczynamy TYDZIEŃ MODLITW o TRZEŹWOŚĆ NARODU.

 • W 1.poniedziałek miesiąca(04.03.2019)po Mszy św. odprawione będzie nabożeństwo za misje i misjonarzy; jest to święto św. Kazimierza.

 • W ŚRODĘ POPIELCOWĄ(06.03.2019)– rozpoczynamy WIELKI POST; Msze święte z posypaniem głów popiołemna znak pokuty – o godzinie 10.00, 17.00 i 19.00; tego dniaobowiązuje POST ŚCISŁY! Przed kościołem będziemy zbierać ofiary na Caritas Archidiecezjalną; rozpoczynamy DNI MODLITW o DUCHA POKUTY.

 • W 1.czwartek(07.03.2019)– po Mszy będą modlitwy o powołania.

 • W piątek(08.03.2019) DROGA KRZYŻOWAprowadzona przez dzieci i młodzież o 17.30 oraz DROGA KRZYŻOWA po Mszy wieczornej.

 • W 2.niedzielę miesiąca(10.03.2019)o 9.00 – MSZA MŁODZIEŻY, a po niej spotkanie tegorocznych bierzmowanych; jak, co roku – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym o 14.00, a zaraz po nich – dodatkowa Msza św. (bez kazania); jak, co miesiąc ofiary z drugiej niedzieli przeznaczone będą na remonty w parafii– Bóg zapłać!

 • Z wiosennym żywiołem przystąpili do dyżuru w sprzątaniu parafianie z Domachowa spod numerów: 28, 27, 26 i 25; dziękując Wam za wiosenną świeżość i czystość w kościele i na dojściach upraszam u dobrego Boga obfite łaski dla Waszych Rodzin – szczęść Boże! Następny dyżur podejmą z Domachowa rodziny z numerów: 3, 2, 1, 5, 6 i 7.

 • Dziękuję paniom, które dbają o wystrój przy ołtarzu i ostatnio dokupiły kolejne rośliny doniczkowe– Bóg zapłać!

 • Dziękuję za spływające od czasu do czasu ofiary specjalnena remont kościoła! Włączam Was w modlitwy za dobrodziejów – niech Bóg Was osłania swą szczodrobliwością!

 • Przedszkole Niepubliczne „Michałek” w Domachowie rozpoczyna NABÓR dziecido przedszkola; zainteresowanych zapraszamy do pobrania wniosku w siedzibie placówki; ilość miejsc jest ograniczona!

 • Zachęcam do zaopatrzenia się w ciekawe pismo „MIŁUJCIE SIĘ”, „Któż jak Bóg” oraz „Misyjne Drogi”!

 • Już od 11 do 16 marca 2019 roku w Farze Gostyńskiej odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI; spotkania będą codziennie o 19.00 w Domu Katechetycznym przy parkingu; zapisujemy się w pierwszym dniu!

 • Rodziców dzieci I. komunijnych proszę o zapisywanie swych rodzin na listę w zakrystii na wyjazd pokomunijny do Poznania, 18.maja 2019 roku; szczegóły u Proboszcza.

 • Panów chętnych pomóc w pracach przy kościele ZAPRASZAM z własnymi narzędziami i przyczepą w czwartek od 9 rano.