Ogłoszenia parafialne 03-02-2019

 

  • DZIŚ(03.02.2019) 1.niedziela miesiącapół godziny przed Mszamijest adoracja Najświętszego Sakramentu; po Mszy św. o 9.00 odbędzie się krótkie spotkanie Żywego Różańca.

  • W poniedziałek(04.02.2019)po Mszy św. zapraszam do kościoła chętnych panów, panie i młodzież – będzie rozbieranie świątecznej dekoracji.

  • Od poniedziałku do środytrwać będą spotkania indywidualne kandydatów do tegorocznego bierzmowaniawyznaczonych na listach (w gablocie).

  • W 1.czwartek miesiąca(07.02.2019)modlić się będziemyKoronką do Miłosierdzia Bożego i innymi modlitwami o powołania.

  • W 2.niedzielę miesiąca(10.02.2019)– jak, co miesiąc złożymy ofiary na renowacje w naszej świątyni; o 9.00 będzie odprawiona MSZA MŁODZIEŻY, a zaraz po niej odbędzie się spotkanie z tegorocznymi bierzmowanymi, ich rodzicami i świadkami.

  • W minionym tygodniu z wielkim poświęceniem sprzątnęli kościół parafianie z Domachowa spod numerów: 43, 42, 40 i 38, którymdziękuję z serca za pozostawioną w kościele świeżość –modlę się do Boga o potrzebne Wam łaski; w tym tygodniu przyjdąz Domachowa rodziny spod numerów: 37, 35 i 104.

  • DZIĘKUJĘ za złożone ostatnio OFIARY SPECJALNE(!) na remont generalny wnętrza naszej świątyni. Niech dobry Bóg odpłaca Wam swą łaską!

  • Skończyła się kolęda– dziękuję z serca za zaskakująco życzliwe przyjęcie, sympatyczne rozmowy i za ofiary, które w tym roku w całości zostały odłożone na remont kościoła – Bóg zapłać! Wszystkie sprawy Waszych domów noszę w sercu i zanurzam w moją modlitwę przed Panem.