Ogłoszenia parafialne 02-08-2020

 

 • DZIŚ 1.niedziela miesiącapół godziny przed Mszami istnieje możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu; rozpoczynamy MIESIĄC TRZEŹWOŚCI

 • W 1.poniedziałek miesiąca – po Mszy św. modlić się będziemy za misje i misjonarzy.

 • W 1.czwartek miesiąca – w święto Przemienienia Pańskiego po Mszy św. modlić się będziemy przed Najświętszym sakramentem za powołania.

 • W 1.piątek miesiąca – o 8.00 rozpoczną się odwiedziny z Komunią św. u zgłoszonych w tych dniach chorych; o 16.30 rozpocznie się SPOWIEDŹ; o 17.10 – nabożeństwo z Komunią św.; po Mszy św. – nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem.

 • W 2.niedzielę miesiąca – jak, co miesiąc będziemy wspierać materialnie inwestycje w naszej parafii i modlić się za dobrodziejów; zbierane też będą ofiary na KUL, WT i szkoły katolickie.

 • Za pełne poświęcenia i wyjątkowo dokładne sprzątnięcie kościoła i terenu zewnętrznego wyrażam wielką WDZIĘCZNOŚĆ parafianom ze Starej Krobi z numerów: 33, 35, 38, 39 i 40! Niech Bóg Was ubogaca swymi łaskami i prowadzi natchnieniami Ducha Świętego! Za tydzień dyżur w sprzątaniu podejmą rodziny ze Starej Krobi z numerów: 41, 42, 43, 45 i 57.

 • W minionym tygodniu dokonały się w kościele następujące prace renowacyjne: konserwacja techniczna kolejnych odcinków ścian, uzupełnienia stolarskie, wstawienie futryny w Nawie Apostołów, skompletowanie zrekonstruowanej kredencji w zakrystii, zawieszenie obrazów pod chórem oraz kontynuowanie scanningów 3D wybranych obiektów – serdeczne: Bóg zapłać!

 • Przypominam, że w parafii jest dostępny w biurze parafialnym i zakrystii PORTAL PŁATNICZY, który daje możliwość płatności bezgotówkowej oraz doładowywań telefonicznych; zachęcam do skorzystania.

 • INTENCJA RÓŻAŃCOWA na sierpień: Módlmy się za wszystkie osoby, które pracują i żyją dzięki morzu, w tym za marynarzy, rybaków i ich rodziny.

 • Można nabyć książkę „POWRÓĆMY DO EUCHARYSTII” – zachęcam! (8zł).

 • UWAGA: ciągle obowiązuje noszenie w kościele maseczek na ustach i nosie!