Ogłoszenia parafialne 01-09-2019

  • Trwa fumigacja kościoła. Złożony proces odkażania świątyni trwać będzie do 18. września. W tym czasie, pod żadnym pozorem proszę nie zbliżać się do kościoła, bo to grozi zatruciem! Dzięki życzliwości wioski Ziółkowo na czas gazowania świątyni mamy wypożyczoną podłogę, a dzięki panu Rafałowi Dudzie – namiot i możemy celebrować Liturgię w parku przy kościele. Dziękuję wszystkim, którzy rozłożyli podłogę i namiot oraz pomogli przetransportować sprzęty, a następnie przygotować miejsce celebracji. Dziękuję za skoszenie trawy przy namiocie i przy Oratorium św. Józefa. Osobno dziękuję panu kościelnemu za troskę o całość i paniom za wystrój kwiatowy i oczyszczenie ławek. Dziękuję organistom za trud aranżacji muzycznej w zmienionych warunkach. Wszystkim dziękuję za wyrozumiałość wobec niedogodności wynikających z tymczasowości miejsca Liturgii.

  • Na czas gazowania kościoła dyżury w sprzątaniu są zawieszone do odwołania! Po wznowieniu dyżuru (21.09.2019)przyjdą sprzątnąć po fumigacji parafianie z Ziółkowa z numerów: 1, 1A/1, 1A/2, 1B, 2 i 3.

  • Jutro(poniedziałek, 02.09.2019) o 8.00 odprawiona zostanie Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dzieci i młodzieży.

  • We wtorek (03.09.2019) obchodzić będziemy wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.

  • W 1.poniedziałek miesiąca – po Mszy św. modlić się będziemy za misje i misjonarzy; w 1.czwartek – modlitwy o powołania; w 1.piątek miesiąca: od 8.00 – OBCHÓD CHORYCH, od 16.00 – SPOWIEDŹ, o 17.05 – nabożeństwo z Komunią 1.piątkową; w 1.sobotę miesiąca o 18.00 – wystawienie Najświętszego sakramentu i nabożeństwo 1.sobotnie – gorąco zachęcam!

  • Za tydzień (08.09.2019) 2.niedziela miesiąca; jak, co miesiąc złożymy ofiary na inwestycje w naszej parafii; na Mszy św. o 11.00spotka się MŁODZIEŻ, a po Mszy św. odbędzie sięspotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami! O 13.30 przy kościele zostanie odprawiona Msza św. inaugurująca Festiwal Tradycji i Folkloru, który przy Sali Wiejskiej w Domachowie oferować będzie wiele atrakcji aż do późnych godzin wieczornych – gorąco zachęcam do skorzystania! Jest to jednocześnie wspomnienie Narodzenia NMP – Matki Boskiej Siewnej; przyniesioneziarno zostanie poświęconepo Mszach św.

  • We wrześniu KATECHEZA DLA DOROSŁYCHodbędzie się w czwartek, 19.09.2019 zaraz po Mszy św. Zapraszam rodziców i chrzestnych planujących chrzest.

  • W minionym tygodniu, dzięki sprawności firmy Sarbinowski z Posadowa udało się zainstalować w parku przy Oratorium św. Józefa i Przedszkolu „Michałek” oczyszczalnię przydomową; wszystkim, którzy umożliwili tą ekspresową realizację składam serdeczne: Bóg zapłać!

  • 21.wrześniana Jasnej Górze odbędzie się Zjazd Rękodzielników; chętnych do dołączenia do pielgrzymki proszę o kontakt pod numer: 726 078 238 (plakat wisi w gablocie).

  • UWAGA! Przy czasopismach możemy jeszcze wybierać piękne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką niezapomnianych chwil z Maryją w czasie jej Nawiedzenia; skorzystajmy, bo potem nie będzie już takiej okazji – zachęcam!