Ogłoszenia parafialne 10-03-2019

 • DZIŚ2. niedziela miesiąca(10.03.2019)o 9.00 – MSZA MŁODZIEŻY, a po niej spotkanie tegorocznych bierzmowanych; jak, co roku – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym o 14.00, a zaraz po nich – dodatkowa Msza św.(bez kazania); jak, co miesiąc ofiary z drugiej niedzieli przeznaczone będą na remonty w parafii– Bóg zapłać!

 • W piątek(15.03.2019)DROGA KRZYŻOWA prowadzona przez dzieci i młodzież o 17.30 oraz DROGA KRZYŻOWA po Mszy wieczornej.

 • W 3.niedzielę miesiąca(17.03.2019)o 11.00 – MSZA DZIECI, a po niej spotkanie tegorocznych dzieci I-komunijnych i ich rodziców;GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym o 14.00, a zaraz po nich – dodatkowa Msza św.(bez kazania); po Gorzkich Żalach i Mszy św. będzie spotkanie z tegorocznymi bierzmowanymi(!) w ramach Dnia modlitw, postu i solidarności z misjonarzami zbierać będziemy ofiary na dzieło pomocy „AD GENTES”.

 • Za tydzień w poniedziałek i wtorek(18 i 19.03.2019) odbędą się w naszym kościele REKOLEKCJE SZKOLNEdla szkoły podstawowej i gimnazjum ze Starej Krobi.

 • Za tydzień w czwartek(21.03.2019)odbędzie się po Mszy św. w kościele KATECHEZA DOROSŁYCH.

 • Z energią i poświęceniem podjęli dyżur w sprzątaniu parafianie z Domachowa spod numerów: 3, 2, 1, 5, 6 i 7; dzięki nim nie odczuwamy skutków remontów i w świeżości możemy przeżyć kolejne niedzielne spotkanie z Chrystusem – Bóg zapłać! Niech Bóg osłania Was swą Opatrznością! Następny dyżur podejmą z Domachowa rodziny z numerów: 4, 8, 9 i 11.

 • Dziękuję zaspływające od czasu do czasu ofiary specjalnena remont kościoła! Włączam Was w modlitwy za dobrodziejów – niech Bóg Was osłania swą szczodrobliwością!

 • Przedszkole Niepubliczne „Michałek” w Domachowie przeprowadza NABÓR dzieci do przedszkola; zainteresowanych zapraszamy do pobrania wniosku w siedzibie placówki; ilość miejsc jest ograniczona!

 • Wśród pism katolickich znajdziemy niezwykle intrygujące: „MIŁUJCIE SIĘ”, „Któż jak Bóg”, „Misyjne Drogi”, „Echo z Afryki”! Na stoliku są też wyłożone do wzięcia ulotki informujące, jak przekazać 1% podatku na dzieła charytatywne Caritas.

 • Już od jutra do 16 marca 2019 roku w Farze Gostyńskiej trwać będzie KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI; początek codziennie o 19.00 w Domu Katechetycznym przy parkingu; zapisujemy się w pierwszym dniu!

 • Rodziców dzieci I. komunijnych i wszystkich chętnych parafian zachęcam do zapisywania się na listę w zakrystii na pielgrzymkę parafialną na powitanie Obrazu Jasnogórskiego w naszej archidiecezji – w Poznaniu, 18.maja 2019 roku; wyjazd ok. 9.30, a powrót wieczorem.

 • DZIĘKUJĘ tym, którzy już wywiązali się z wielkopostnego obowiązku DANINY.

 • Wolontariuszom z parafii i spozaskładam ogromne BÓG ZAPŁAĆ(!) za nieocenioną pomoc w pracach przy kościele; niech Bóg wynagrodzi łaską i opieką Wasze poświęcenie i bezinteresowność! Owoce Waszego trudu uświadamiają nam postęp prac, ale też i ogrom tego, co nas jeszcze czeka. Boża Opatrzności, czuwaj nad nami!

 • Od poniedziałku rusza kontynuacja prac w kościele; chętnych do pomocy zapraszam od 9 rano lub później.