KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252

 

 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

Ogłoszenia parafialne 10-06-2012

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

10.06.2012.

 • Dziś2 niedziela miesiąca! Przypominam, że dzisiejsza składka jest poświęcona na prace przy impregnacji dachu kościoła – Bóg zapłać!


 • Będą również zbierane ofiary na KUL, WT i szkoły katolickie.


 • NABOŻEŃSTWA  CZERWCOWE10 minut przed każdą Mszą św.


 • Dziękuję za B O Ż E   C I A Ł O! Za pięknie przygotowane ołtarze, girlandy i bramy, za zawieszone proporczyki, flagi i ozdobienie domostw symbolami eucharystycznymi, za postawione wzdłuż trasy drzewka, przygotowanie dziewczynek do sypania kwiatków oraz chłopców do machania chorągiewkami, za niesienie sztandarów, feretronów, baldachimu, za asystę i udział Biskupian oraz za włączenie się wszystkich grup parafialnych i Strażaków! Osobno dziękuję ministrantom i całej służbie liturgicznej.


 • Tradycyjnie w Oktawie Bożego Ciała modlimy się  O  DOBRE  PLONY w poszczególnych wioskach – codziennie o 19.00 będzie Msza św. z procesją; w poniedziałek – Ziółkowo; we wtorek – Bodzewko; w środę – Rębowo i w czwartek – Domachowo; w niedzielę w Oktawie – procesja na Mszy o 11.00.


 • Ołtarze przy kościele na zakończenie Oktawy przygotowuje w tym roku Ziółkowo I i II; proszę od tego roku ołtarze te pozostawić także na piątek – na procesję w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa!


 • Dla dzieci uczestniczących w procesjach, które wytrwają przez całą Oktawę zostało przygotowane słodkie podziękowanie; słodycze rozdamy po procesji w piątek.


 • W piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; Msze o 9.00 i o 19.00 – Msza z procesją! Jest to Dzień modlitw o świętość kapłanów; w tym dniu nie obowiązuje post.


 • Parafianom ze Starej Krobi z numerów 11, 11a, 36 i 37 DZIĘKUJĘ za pieczołowite sprzątnięcie kościoła i jego otoczenia, za obmiecenie ścian kościoła i piękne obmycie grobów przy kościele, za prawdziwe poświęcenie się!  za tydzień dyżur przypada na mieszkańców ze Starej Krobi z numerów: 11b, 12, 12a i 13; proszę pamiętać o grobach przy kościele; (dzień i godzinę rozpoczęcia prac uzgadniamy wcześniej z Proboszczem; są możliwe zamiany i zastępstwa).


 • W związku z szerzącym się kłopotliwymi zwyczajami śmiecenia przed kościołem przy okazji ślubów PROSZĘ O ZAPRZESTANIE WYSTRZELIWANIA KONFETI I SERPENTYN! W przeciwnym razie będę zmuszony prosić o sprzątnięcie nowożeńców i ich rodzinę!


 • Cieszę się budzącymi w parafii inicjatywami; niemniej warunkiem ich zaistnienia jest wcześniejsze zgłoszenie Proboszczowi do południa w sobotę, aby było można umieścić anons w Ogłoszeniach Parafialnych!


 • Serdecznie DZIĘKUJĘ anonimowym DOBRODZIEJOM:

-    za złożenie ostatnio dużej ofiary na prace w kościele,

- za wspaniały i perfekcyjnie wykonany mechanizm odsłaniający i zasłaniający obraz przed Pietą dziękuję jego fundatorowi, projektodawcy i wykonawcy!


 • BÓG ZAPŁAĆ!! Wszystko na chwałę Bożą!

 

www.parafia-domachowo.pl Tel. 655714223 i 720294428