KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252


 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

ogłoszenia 25-03-2012

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE 25.03.2012

 • Dziś obchodzona jest 20. rocznica święceń biskupich i 10. rocznica posługi w naszej Archidiecezji Księdza Arcybiskupa dr Stanisława Gądeckiego Metropolity Poznańskiego, którego otoczymy specjalną modlitwą; zbieramy dziś dodatkowo ofiary na Fundusz Obrony Życia; UWAGA: dzisiaj można nabyć koszyczki na jajka wykonane przez dzieci pod okiem siostry Przełożonej; ofiara posłuży na pomoc dzieci z parafii Domachowo dla dzieci w Tanzanii w postaci materiałów piśmiennych – Bóg zapłać!


 • Jutro (poniedziałek, 26.03.2012) obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia; Msza o 18.30; rozdawane będą obrazki z aktem duchowej adopcji poczętego dziecka.
 • Jutro (poniedziałek, 26.03.2012) – o 16.30 w kościele – próba dzieci przed I Komunią św., a po Mszy wieczornej w kościele odbędzie się spotkanie Proboszcza z Sołtysami.


 • DROGA KRZYŻOWA w kościele – w piątek o 17.00 – prowadzona przez dzieci i młodzież; o 18.00 – dla wszystkich; GORZKIE ŻALE w niedzielę o 14.00, a po nich dodatkowa Msza św.


 • W niedziele Wielkiego Postu o 13.30 odmawiamy w kościele Różaniec w intencji Ojczyzny i wszystkich trudnych spraw naszej parafii, a w środy o 18.00 – wspólny Różaniec w intencji misji.


 • W czwartek w naszej parafii będzie SPOWIEDŹ  WIELKANOCNA! z udziałem zaproszonych kapłanów; możliwość spowiadania od 15.00 do 16.45 i od 17.15 do 19.00; SKORZYSTAJMY z wygodnej okazji!


 • W sobotę od 9.00 rano odbędzie się raz jeszcze POSPOLITE  RUSZENIE w kościele i na cmentarzu; GORĄCO DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY OFIARNIE PRACOWALI W MINIONĄ SOBOTĘ! Nie zdołaliśmy jednak dokończyć koniecznych prac na cmentarzu oraz w kościele na trwające jeszcze prace wywołujące kurz, dlatego ponownie proszę o powszechną pomoc! Potrzebne będą wysokie drabiny, środki czystości, przyczepa, piły oraz narzędzia ogrodowe. Jest nadzieja, że Święta Wielkanocne przeżyjemy jeszcze piękniej!


 • Za tydzień – NIEDZIELA PALMOWA; po Mszy o 9 – spotkanie Żywego Różańca; dodatkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowanych z 3.roku przygotowań – wyjątkowo po Mszy o 11.


 • Bóg zapłać za złożoną już daninę diecezjalną.


 • Bóg zapłać raz jeszcze za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego; nie zawiodła żadna cząstka parafii; dziękuję Bodzewku Pierwszemu, Bodzewku Drugiemu, Domachowowi, Jasiewowi, Krajewicom, Rębowowi, Starej Krobi, Ziółkowowi Pierwszemu i Ziółkowi Drugiemu.


 • Następny dyżur w sprzątaniu kościoła dla Krajewic – numery: 69, 69a, 70 wraz z Pospolitym Ruszeniem – w sobotę od 9.00.


 • Posuwają się prace w zakrystii i w prezbiterium; wyrażam wielką wdzięczność zaprzyjaźnionym firmom, które mimo natłoku prac znalazły możliwość pomocy naszej parafii; mamy nadzieję, że w piątek wieczorem uda się przywrócić porządek w kościele.


 • W najnowszym „Przewodniku Katolickim” – m.in. o Kościele świętych grzeszników i kolejny DODATEK na Wielki Post.


 • Z radością ogłaszam, że 16.marca 2012 roku zawiązało się przy naszej parafii Stowarzyszenie „ZACZYN”, które czeka na zatwierdzenie KRS. Jeśli zostanie potwierdzone formalnie jako oficjalna organizacja pozarządowa, będziemy zachęcać do zapisywania; już teraz można znaleźć szczegóły na temat Stowarzyszenia w gablocie i na naszej stronie internetowej; popierajmy te ideę, bo może przynieść całemu środowisku wiele dobra!