KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252


 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE 18.03.2012

 • Dziś po Mszy o 9.00 w kaplicy w parku odbędzie się spotkanie Apostolstwa Liturgicznego – grupy chętnych, którzy chcą wspólnie z Proboszczem troszczyć się o piękno Liturgii w naszym kościele; liczę na serdeczny odzew.


 • UWAGA: Tylko dzisiaj! Członkinie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają  PASCHALIKI, piękne STROIKI na stół wielkanocny i darmową gazetkę „GŁOS CARITAS”.


 • DROGA KRZYŻOWA w kościele – w piątek o 17.00 – prowadzona przez dzieci i młodzież; o 18.00 – dla wszystkich; GORZKIE ŻALE w niedzielę o 14.00, a po nich dodatkowa Msza św.


 • W niedziele Wielkiego Postu o 13.30 odmawiamy w kościele Różaniec w intencji Ojczyzny i wszystkich trudnych spraw naszej parafii, a w środy o 18.00 – wspólny Różaniec w intencji misji.


 • Odtąd na chrzcielnicy wystawione będzie Pisma Święte; zaglądajmy tam często, bo przez to Słowo mówi do nas Bóg!


 • Jutrouroczystość św. Józefa; Msze św. o 9.00 i 18.30; na każdej Mszy - błogosławieństwo dla rodzin.


 • W środę o 20.00 w Biskupiańskim Gościńcu odbędzie się spotkanie wszystkich Strażaków z terenu naszej parafii z Proboszczem.


 • W sobotę od 9.00 rano rozpocznie się wiosenne POSPOLITE  RUSZENIE (przed Wielkanocą i Wizytacją Metropolity); ufam, że parafianie i tym razem nie zawiodą – przyjdźcie z narzędziami ogrodowymi, z piłami tarczowymi, z przyczepą i sprzętem potrzebnym do gruntownego sprzątania kościoła (włącznie z oknami i lampami); liczę na Was!


 • Za tydzień obchodzona będzie 20. rocznica święceń biskupich i 10. rocznica posługi w naszej Archidiecezji Księdza Arcybiskupa dr Stanisława Gądeckiego Metropolity Poznańskiego, którego otoczymy specjalną modlitwą; zbierać będziemy dodatkowo ofiary na Fundusz Obrony Życia.


 • W naszej parafii zebrano 207 podpisów na liście do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o miejsce dla Radia Maryja i Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie; gorąco dziękuję wszystkim, którym na sercu leży dobra dla wszystkich przyszłość w naszej Ojczyźnie.


 • Bóg zapłać! za zebrane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego z Bodzewka II, Domachowa, Jasiewa, Krajewic, Rębowa, Starej Krobi,  Ziółkowa I i Ziółkowa II; wyrażam ogromną wdzięczność wszystkim, którzy zbiórkę zorganizowali i przeprowadzili!


 • Bóg zapłać za złożoną już daninę diecezjalną.


 • Za perfekcyjne i pełne werwy posprzątanie kościoła i całego obejścia kościoła wraz z dojściem głównym gorąco DZIĘKUJĘ Parafianom z Krajewic z numerów 66, 67 i 68; ze względu na Pospolite Ruszenie następny dyżur dla Krajewic przypadnie przed Niedzielą Palmową (przed 1.04.2012); wtedy sprzątać będą Krajewice nr 69, 69a i 70 (rozpoczęcie akcji ustalamy z Siostrą Przełożoną).


 • Pamiętajmy o pismach katolickich!


 • Posuwają się gruntowne prace w zakrystii; wyrażam wielką wdzięczność zaprzyjaźnionym firmom, które mimo natłoku prac znalazły możliwość pomocy naszej parafii; w tym tygodniu zakończą się prace generalne w zakrystii, a rozpoczną w prezbiterium.

 

 • W tym roku obsługą procesji i uroczystości zajmą się parafianie z Bodzewka I i II.