KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252

 

 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

ogłoszenia parafialne 04-03-2012

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE
4.03.2012

 • Dziś (1.niedziela miesiąca)pół godziny przed każdą Mszą św. (podczas różańca) – wystawienie Najświętszego Sakramentu; po Mszy o 9.00 – spotkanie Żywego Różańca; przy wyjściu składamy ofiary na dzieło pomocy misjonarzom „Ad Gentes(Do Ludów).


 • W Wielkim Poście: DROGA KRZYŻOWA w kościele – w piątki o 17.00 – prowadzona przez dzieci i młodzież; o 18.00 – dla wszystkich; GORZKIE ŻALE w niedziele o 14.00, a po nich dodatkowa Msza św.


 • W niedziele o 13.30 odmawiamy w kościele Różaniec w intencji Ojczyzny i wszystkich trudnych spraw naszej parafii; w środy o 18.00 odmawiamy wspólnie Różaniec w intencji misji; zachęcam do włączania się.


 • W gablocie i w Internecie można zapoznać się ze Wskazaniami  Pasterskimi na Wielki Post 2012.


 • W środę po wieczornej Mszy do Biskupiańskiego Gościńca – zapraszam radosnych chętnych na spotkanie w Kręgu Rodzin.


 • W czwartek po wieczornej Mszy w kościele – spotkanie wszystkich ministrantów.


 • W piątek po wieczornej Mszy w Biskupiańskim Gościńcu – spotkanie członków Parafialnego Zespołu CARITAS; serdecznie oczekuję.


 • Za tydzień przypada 2.niedziela miesiącaofiary na rozwój parafii; po Mszy o 9.00 – spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania; po Mszy o 11.00 – spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią św.


 • W przyszłym tygodniu (12 do 14.03.2012) nasze dzieci i młodzież z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi przeżywać będą REKOLEKCJE SZKOLNE; Rekolekcjonista prosi o przynoszenie przez wszystkich książeczki od I Komunii św.


 • Wobec braku dobrej woli władz i dokonującej się dyskryminacji, gorąco proszę o składanie dziś i za tydzień podpisów na liście do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o miejsce dla Radia Maryja i Telewizji Trwam na cyfrowym multipleksie (konieczny jest numer PESEL); pomyślmy o przyszłości; pomyślmy o chorych i starszych; pomyślmy o samo poszanowaniu; lista jest dostępna na stoliku w kościele, w zakrystii i w Biurze Parafialnym.


 • DZIĘKUJĘ za wspaniałe, solidarne sprzątnięcie kościoła i terenu przylegającego przez ekipę z Krajewic z numerów 60, 60a i 61; w tym tygodniu dyżur przypada na parafian z Krajewic nr 55c, 62, 63 i 64 (rozpoczęcie akcji ustalamy z Siostrą Przełożoną).


 • Zaopatrzmy się w najnowszy „Przewodnik Katolicki” z WKŁADKĄ na Wielki Post, nowe „Echo z Afryki” oraz inne pisma: „Mały Przewodnik Katolicki” dla dzieci, „Miłujcie się” i „Któż jak Bóg”; roznieśmy też w sąsiedztwie koperty na wielkopostną Daninę diecezjalną i parafialną.


 • Jest organizowana przez parafię w Strzelcach Wielkich atrakcyjna pielgrzymka do Fatimy w sierpniu; ogólne informacje – w gablocie, a szczegóły w Biurze Parafialnym.


 • W Biurze Parafialnym – albumy z filmem DVD o Lourdes, św. Marii Goretti oraz św. Józefie.


 • W tym tygodniu rozpoczynamy prace w zakrystii, a potem także w prezbiterium, co spowoduje tymczasowe zmiany ustawienia i komplikacje w kościele; przepraszam za utrudnienia i proszę o wyrozumiałość.