KONTO BANKOWE PARAFII:

Konto bankowe

67 1440 1387 0000 0000 1333 9252


 

Śp. Teresa LEŚNIAK

lat 79, zam. Domachowo 11RÓŻANIEC w kościele:

- w sobotę (11.02.17) o 20.00

- w niedzielę (12.02.17) o 15.00

- w poniedziałek (13.02.17) o 19.15

- we wtorek (14.02.17) o 10.30

 

POGRZEB we wtorek (14.02.17) o 11.00Wieczny odpoczynek,

racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista

niechaj jej świeci. Amen.

ogłoszenia parafialne 22-10-2017

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE – 22.10.2017.

 • DZIŚ (22.10.2017) rozpoczynamy TYDZIEŃ MISYJNY - modlić się będziemy, aby trud misjonarzy owocował nadzieją zbawienia, z którą dotrą na krańce świata; w następną niedzielę zamkniemy Tydzień Misyjny z Kołem Misyjnym dzieci i młodzieży ze Szkoły w Starej Krobi; młodzież zbierze w tym dniu ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne; wspominamy też dzisiaj św. Jana Pawła II w dniu rocznicy objęcia Stolicy Apostolskiej.
 • W miesiącu październiku RÓŻANIEC jest odmawiany: w zwykłe dni 7 minut przed Eucharystią i w trakcie Mszy świętej (prowadzony naprzemiennie przez kolejne wioski: w najbliższy poniedziałek – Stara Krobia, we wtorek – Rębowo, w czwartek – Domachowo, w piątek – Krajewice; w przyszłym tygodniu: w poniedziałek – Ziółkowo i we wtorek –  Bodzewko); w sobotę 7 minut przed Mszą rozpoczną wyznaczone osoby; w niedzielę i środę różaniec będzie odmawiany pół godziny przed Mszami; z kolei młodzież i dzieci mają swoje nabożeństwo różańcowe w kościele w poniedziałki, wtorki i czwartki października o 17.30.
 • W piątek (27.10.2017) po Mszy świętej zostanie emitowany w kolejnej części FILM o dziejach biblijnych – zapraszam wszystkich!
 • Za tydzień (w niedzielę, 29.10.2017) wraz z Szkolnym Kołem Misyjnym ze Starej Krobi zamkniemy TYDZIEŃ MISYJNY; młodzież zbierze ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne;          U W A G A: o 10.00 w kościele odbędzie się WIELKIE SPOTKANIE z udziałem obu Rad Parafialnych, byłych członków Rad Parafialnych, sołtysów, przedstawicieli OSP, członków Stowarzyszenia „Zaczyn”, Parafialnego Zespołu Caritas, wszystkich grup parafialnych i młodzieży oraz mieszkańców naszych wiosek zainteresowanych planami dla naszej parafii na przyszły rok – oczekuję wszystkich! W związku z tym, wyjątkowo różaniec będzie odmówiony w trakcie Mszy świętej o 11.00.
 • Składam PODZIĘKOWANIE za ostatni dyżur w sprzątaniu parafianom z Ziółkowa z numerów: 28, 29, 30, 30A i 31; Bóg zapłać za piękne przygotowanie świątyni do niedzieli, a także za gorliwe uprzątnięcie liści z terenu przy kościele, na dojściach oraz parkingu i wywiezienie części liści – niech Bóg ubogaci Was swymi łaskami! Za tydzień sprzątać kościół i teren parafialny przyjdą mieszkańcy spod ostatnich numerów Ziółkowa: 32, 33, 34, 35, 36 i 37; bardzo proszę pełną mobilizację i zorganizowanie wywozu liści poza teren parafii; z kolei – za dwa tygodnie dyżur rozpocznie Bodzewko I – numery: 1, 2, 3, 4, 6 i 8.
 • Ogromną WDZIĘCZNOŚĆ wyrażam sporej grupie młodzieży, która z wielką energią podjęła grabienie liści! Przygotowali do wywózki liście na terenie parku, przy probostwie i wzdłuż płotu od cmentarza do bramy kościoła – polecam Was miłosierdziu Boga, który pragnie naszego szczęścia!
 • Wolontariuszy proszę, aby w tygodniu wywieźli zebrane na kupkach liście na pola lub do lasu – liczę na spontaniczną pomoc.
 • Grupie dekoracyjnej całym sercem dziękuję za czas poświęcony na co tygodniowy wystrój kościoła i specjalnie za wyhodowanie na ogrodzie przepięknych dąbków bukietowych, które wspaniale przez długi czas będą zdobić naszą świątynię - Bóg zapłać!
 • W październiku staramy się zweryfikować opłaty cmentarne, można składać Wymienianki roczne i listopadowe; w końcu miesiąca także uregulować dzierżawy.
 • Bóg zapłać! za złożone OFIARY SPECJALNE.
 • W miniony wtorek w naszym kościele odbyło się wielkie Konsylium w sprawie zakresu renowacji w naszym kościele; podjęto szereg niezwykle ważnych ustaleń w celu ukierunkowania i zsynchronizowania działań; prace pozostaną w zawieszeniu aż do decyzji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego; decyzja ta wyznaczy ostateczny zakres ciągu prac, dlatego proszę o regularną modlitwę w tej kluczowej dla przyszłości naszej świątyni sprawie.
 • I N F O R M A C J A: w tym roku SPOWIEDŹ przed uroczystością Wszystkich Świętych, a zarazem przed 1.piątkiem miesiąca(!) będzie w naszym kościele we wtorek, 31.10.2017 od 16.00 do 19.30; skorzystajmy jak najliczniej, aby móc w pierwszych dniach listopada ofiarować odpust zupełny za osoby zmarłe; uświadamiam, że obrazki 1.piątkowe młodzieży i dzieci będą podpisywane nie po spowiedzi św. lecz po przyjęciu Komunii św. w piątek, 3.11.2017(!)
 • Porządek uroczystości WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH w Domachowie: Msze święte o 9.00, 11.00 i o 14.00; o 14.35 rozpocznie się PROCESJA ŚWIATŁA na cmentarz; przy wejściach na „Domachowską Górkę” zbierane będą ofiary na utrzymanie cmentarza.

WWW.parafia-domachowo.pl Tel.  720 294 428 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.